• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. P

    Kupujem Gume pogonske 18 ili 16 cola

    Kupujem pogonske ripnjace traktorski profil 7-18 ili 7.5-18 ili moze felge s gumama 6-16, da nisu ispucale i da imaju makar 50% mesa
  2. P

    Motokultivatori holder

    Evo koliko vidim jako malo se zna o holderima, a to je po meni vrhunski stroj. Zadnje 3 god sam ga detaljno prostudirao, pa malo da vas uputim Prvi model nastaje nakon sto tvorac max holder se vraca iz sad- a sa novim idejama za male strojeve za male poljoprivrednike. Stvara model eh8 sa...
  3. P

    Pčelarski sajam Gudovac 2017

    Sajam 12. 2., jel dolazi tko od forumaša?
  4. P

    Kupujem Dijelovi za motornu pilu

    Trebam novi cilindar i klip za partnerovku 495 promaster,ako netko ima i cjelu motorku za djelove nek se javi
  5. P

    noževi-moj hobi

    evo jedan moj nož. Čelik Bohler N540(Prokrom 4 extra,poznatiji kao prokrom 5),bolster mesing i aluminij,drška jatoba,spaceri vulk,pins mesing,malo sam fulao mjesto(kad ja hoću sve iz ruke).debljina oštrice 2 mm,dužina noža 236 mm,dužina oštrice 130 mm,širina oštrice 37 mm,dužina drške 106...
  6. P

    motori tomos

    nigdje nisam našao ovu temu pa je otvaram zanima me može li se naći dobar apenac za 100 eura(nisu mi bitni papiri) i namjeravam kupiti jednoga do proljeća
  7. P

    Pozdrav od putnicare!

    pozdrav! imam mtk gorenje muta specijal,koji namjeravam prodat i kupiti holdera,samo modele ED2,E11 i takve veće jer imam oko 0.5 ha zemlje,tko ima za prodat holdera naka mi se javi na pp.
Na vrh