• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. S

    Isplata poticaja

    A za sušu rekao ministar u ljetu isplata ,eto ljeta a niko ništa nezna?
  2. S

    Isplata poticaja

    Ja sam jučer dobio prvu uplatu za leguminoze oko 95eu po ha.
  3. S

    Isplata poticaja

    Dobio sam poruku da imam obavijesti na agronetu
  4. S

    Isplata poticaja

    I meni isto umanjenje za sve 1-5%
  5. S

    Isplata poticaja

    Kako su se samo hvalili na sva zvona da će isplata ići 100eu po ha.Sad neka se hvale tako da nitko nije dobio taj iznos da javnost zna kako nas pokradu .
  6. S

    Isplata poticaja

    Lani smo zahtjev podnosili u 4mj a isplata bila u 5 ali su lani bili izbori.
  7. S

    Isplata poticaja

    Jel tko ima kakvu informaciju za prošlogodišnju sušu ?
  8. S

    Isplata poticaja

    I meni
  9. S

    Isplata poticaja

    Ni meni nisu bile leguminoze
  10. S

    Isplata poticaja

    Ja nisam dobio za dobrobit ništa
  11. S

    Isplata poticaja

    Ja sam za uporabu stajskog dobio samo trećinu iznosa jel i drugima tako?
  12. S

    Isplata poticaja

    Kad ste dobili za dobrobit i čega imate
  13. S

    Isplata poticaja

    Netko je jutros napisao da je danas uplata za dobrobit životinja
  14. S

    Isplata poticaja

    Kod mene nema uplate iz dobrobit za krave jel ima kod nekoga?
  15. S

    Isplata poticaja

    Ali sve se svodi na to da oni ne odrade taj posao na vrijeme jer kad trebaju ići isplate oni tek onda obrađuju i odobravaju čudno.
  16. S

    Isplata poticaja

    Evo ja sad zvao 016002742 javio se gospodin i kaže da će za moje gospodarstvo ići ubrzo isplata za stoku a do usksa bi trebalo ostalo i konkretno i dalje neznam ništa.
  17. S

    Isplata poticaja

    Gdje nam je sad ta Poljoprivredna komora ili bilo tko drugi da ministra javno pita gdje su poticaji jer se hvalio da će sve do sjetve uplatiti .
  18. S

    Isplata poticaja

    A šta vrijedi zvati kad nas samo lažu
  19. S

    Isplata poticaja

    Veliko ništa
  20. S

    Isplata poticaja

    Svi čekamo i nitko ništa nezna
  21. S

    Isplata poticaja

    Barem da se onda dogovore i da lažu isto🤨
  22. S

    Isplata poticaja

    Ajde da se vratimo temi foruma,zar nije predsjednik agencije u onom intervjuu rekao da do kraja ovog tjedna svi će dobiti obavijesti okvirne odluke za 2025 kod mene nema ništa
  23. S

    Isplata poticaja

    Ali opet nije rekao KAD će početi sa isplatom,ništa im ne vjerujem.
  24. S

    Isplata poticaja

    Čitam ja to dva dana ali mi nije jasno jel u tome i šteta od suše 2025 što smo podnosili hoće nam i to isplatiti sad od tih novaca.
  25. S

    Isplata poticaja

    Ajde da ja onda pitam jel zna tko kad će biti isplata mjere 1 za mlječne krave što smo podnosili zahtjev u 7mj.
Na vrh