• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    Bobo

    Koliko ja znam da IMT nije neki veliki potrošač pogotovo ovi sa 3 cilindra.
  2. toma84

    Prikolice za okrugle bale

    Ne preporuča se vožnja bala omotana folijom u ovoj prikolici jer dolazi do trganja folije i kvarenja bala
  3. toma84

    ŠANANA IMT 565

    Ima direktnu hidrauliku 565. Treba ti i volan koliko znam za ovakvu hidrauliku kao na njegovom 565 jer ne paše na običan volan
  4. toma84

    Prikolice za okrugle bale

    E to zakretanje me i interesiralo, jer vidim da ostale bale na polju stoje kontra od utovara...
  5. toma84

    Prikolice za okrugle bale

    Ovaj bočni utovar je kao na omotačina za bale ili nekakav drugi, daj slike njega malo bolje. Ne kako mi je utovar čudan
  6. toma84

    kikic MF

    Koliko si dao za njega ako se smije znat? Stroj je pravi, čestitam na kupnji
  7. toma84

    ladini 125 ili zetor 120

    Definitivno Landini, čemu i usporedbe ove
  8. toma84

    Vilice za rolo-bale

    Di je ovo slikano? Dobra ideja 8)
  9. toma84

    Repica Raoula

    Deda kosi kamenjar :mrgreen:
  10. toma84

    VERTIKALNI SILOSI

    Imam doma jedan i služi za skladište zrna kukuruza. Kaj se tiče sliko za cijelu stabljiku kukuruza najbolji je horizontalan, samo staviš dole foliju, na nju kipaš silažu, traktorom nagaziš i zamotaš da nema zraka, najjeftiniji silos
  11. toma84

    Malčeri

    Re: malčeri Messis je katastrofalan, cijene su grozne, kao da samo oni prodaju svoju robu u svijetu
  12. toma84

    vedrankc

    Re: DF&Torpedo Sad si miran dok si živ 8) Za 32 000€ imaš solidan traktorčić, mislio sam da su te igračke jeftije, tak oko 20 000€
  13. toma84

    MF 264

    Ima oko 60 ks
  14. toma84

    IMT

    Zvao za par getriba, neki mi predlažu da ne mjenjam, neki da stavim. Cjene su bile od 5000-8000kn pa sad trenutno je na 3 brzine :mrgreen:
  15. toma84

    IMT

    Cijeli mjenjač od 542 ili 549
  16. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    Dobro di je MF.Taj ne radi niš :mrgreen:
  17. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati Suhe bude, ima 200kg bala. Bit će malo teže kretat volanom radi opterećenog prednjeg kraja
  18. toma84

    Sjetva KUKURUZA 2007.-2008.-2009.-2010.

    Re: Sjetva kukuruza 2009 U klipu , sipov berač bere u klipu
  19. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati Da, ali suhe, zelene tesko jer je jako velik teret na prednji trap. Nebi dugo funkcioniralo
  20. toma84

    SRETAN ROĐENDAN FORUMAŠI

    Re: I jos jedan... Sretan rođkas
  21. toma84

    BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

    Za te novce nađeš jako dobru balirku sa dosta opreme. Postoji i varijanta ako si u sustavu PDV-a i ako imaš za novu pa ti se vrati PDV i dobiješ kapitalna i na kraju te dođe isto oko 10 000€
  22. toma84

    Zetor 7340 Major

    O da, previše 3x16, dosta bi mu bilo i 3x14
  23. toma84

    Spremanje slame u rolo/kocka bale

    Re: Spremanje slame A pomuči se mali ali ide to njemu :mrgreen:
  24. toma84

    Same

    Pa nije to formula, mora da si je sam kriv
  25. toma84

    Massey Ferguson

    Ide se na natjecanje ili...
Na vrh