• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    PŠENICA sjetva-žetva 2008.-2009.-2010.-2011.

    Re: SJETVA PŠENICE '08 ...
  2. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    A nisam gledal previše po prašini :)
  3. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    Koliko je litara joskin i cijena???
  4. toma84

    Stočni sirak i Sudanska trava

    Re: stočni sirak i sudanska trava Jesi nabavio novi stroj???
  5. toma84

    Claas Tucano

    Zvijer 8)
  6. toma84

    Naš vozni park

    Motaš malim prstom di oćeš, to mi se jako sviđa na tim traktorima, jer su inače teški ko kramp na volanu
  7. toma84

    Plug IMT 14" 1400kn!!!

    Vrijedi te novce, ako ti nije daleko posudi , probaj orat, ako nije pomotan kupi, malo u loži i imaš plug. Malo još pogledaj po oglasnicima, naiđe se i na nešto drugo možda
  8. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... podravci, zbunjujete nas avatarom :mrgreen:
  9. toma84

    BELEC7340

    4320 ti jee 4 cilindra i 57-58ks
  10. toma84

    Naš vozni park

    Ima pomoćnu hidrauliku ili direktnu kao novije linije???
  11. toma84

    Ozima CRNA ili BIJELA ZOB sjetva-žetva

    Re: Crna zob Prosle godine je bilo 5 kubika po jutru, ove godine će bit manje jer je kiša i vjetar učinili svoje
  12. toma84

    BELEC7340

    Dobro nam došal na forum
  13. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Hm, u ovakvoj zemlji ide i po suhom
  14. toma84

    Naš vozni park

    I jesi zadovoljan traktorom, malo je teži na volanu jer je direktan ali i to se da riješiti :)
  15. toma84

    Pozdrav iz Gorskog kotara

    Dobro nam došal na forum
  16. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Zadnje su 16" a prednje 13" koliko ja znam
  17. toma84

    Spremanje slame u rolo/kocka bale

    Re: Sto radite sa slamom poslije zetve? @ bbrane- tak sam i mislil, ima samo 50 širine koliko znam, šire nema. Inače ja omatam sa 750. @daniels- staviš više slojeva pa neće puknut Mislim da bi trebala držat godinu dana
  18. toma84

    Spremanje slame u rolo/kocka bale

    Re: Sto radite sa slamom poslije zetve? Dobra ideja, kakva je to folija?
  19. toma84

    FIAT (FiatAgri) - općenito

    Re: FIAT Veliš Šanana, ovaklav bi pasal. Dobar je to traktorčić
  20. toma84

    Nije Tehnostroj, ali...

    Potpis. Kod mene je jedna u kraju, mislim da je tandem i nije loša, gazda zadovoljan.
  21. toma84

    toma84

    Ne mora, ja sam dignul.
  22. toma84

    daki

    Welcome
  23. toma84

    toma84

    Evo nisam znao kud da zguram pa ću ovdje 8) I na kraju odmor
  24. toma84

    Nije Tehnostroj, ali...

    Imaju oni kakvu web stranicu možda???
  25. toma84

    Same

    Glavno da radi. Je to oni imaju isti ili slični prednji most??? Nekak mi ovaj Zetor ljepši od Same :lol:
Na vrh