• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELEC7340

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Pozdrav svim forumašima! Evo i ja sam napokon postao član ove uzorne poljoprivredne ekipe i to mi je posebno drago! Moje ime je Matej Belec, dolazim iz malenog sela po imenu Prugovac udaljenom 10 km od Đurđevca. Imam 17 godina i upravo danas mi je i rođendan...Završio sam drugi razred Srednje Gospodarske škole u Križevcima, smjer veterinarski tehničar. Zanima me apsolutno sve u vezi poljoprivrede i trudim se naučiti što je moguće više o njoj...! Naravno to nije jednostavno, ali se trudim i zato sam postao članom ovoga foruma u nadi svestrane edukacije! Forumaši nadam se da ćemo odlično surađivati...
Ovaj forum pratim već godinu dana i teme su dobre ali ih trba stalno proširivati...
Jednog člana ovog foruma dobro poznajem, to je kolega Šanana, on mi je pomagao da se učlanim na forum...a dečko se trudi prikupiti nas više-eh da su takvi svi bila bi i naša poljoprivreda kao ona "švapska" :evil:

U slobodno vrijeme radim na svojem Obiteljskom poljoprivrednom gospodarstvu koje se bavi tovom junadi, radi se o nekih 30 grla, tu su još i 3 krave, 4 krmače, 3 nerasta a telad i prasad ovisno o potrebama, uz to obrađujemo 30 jutara oranica i 5 jutara livada. Raspolažemo sa tri traktora : IMT 539 89.g cca. 10 000 rs, Zetor 4320 96.g cca 5500 rs i Zetor 7340 06.g 312 rs i mehanizacijom koliko nam financijska situacija i DRŽAVA :roll: :?: dopušta...!
Sve u svemu poljoiprivredu volim i to mi je u krvi, čuvam svoje i borim se za to!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Dobrodošao. 8) 8)
Daj stavi neke svoje slike neka te Šanana malo poduči ;)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
dobrodošao na ovaj forum pošto uvjek napišem za nove članove da stave slike sad neču. već je to obavio marko.
vidim još jedan fan zetora i imt-a
nego da te pitam taj tvoj 7340 zetor kolko je točno konja. ima turbo ili ne?
 
J

jokapz

Guest
Pozdrav i dobrodošao na forum.... ljep zeko vidi se da se pazi na njega... :supz:
Zetor 4320 koliko ti je on ks i jel to 3 ili 4 cilindra!!

Sretan rođendan sve najbolje..... :partyman:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
toma84 kaže:
4320 ti jee 4 cilindra i 57-58ks
57 i 58-i koji ga tera :lol:


pozdrav i dobrodošel na forum... ;) :mrgreen:
de si v Prugovcu točno,čini mi se da znam tvojeg starog, :scratch, jel ti mama iz Đurđevca rodom? :scratch
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A de si kolaga :?: :?: :?: :?: :D

Sretan ti rođendan još jedanput :mrgreen:

Lepo si se predstavil, nema kaj, svaka čast :prayer: :prayer: :prayer: :supz: :mrgreen:
 

TOMICA7340

Član
Tu od
1 Pro 2008
Poruka
118
kikic MF kaže:
dobrodošao na ovaj forum pošto uvjek napišem za nove članove da stave slike sad neču. već je to obavio marko.
vidim još jedan fan zetora i imt-a
nego da te pitam taj tvoj 7340 zetor kolko je točno konja. ima turbo ili ne?


Ima turbo...
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
evo i mene...evo neje me bilo dost dugo...ima posla pa zato!
da vam sad lepo ja odgovorim : 7340 ima 85ks,ima turbinu,zuji ko ptičica-turbina se odlično čuje!
4320 bi trebal imati 56 ks,ali na njemu je oznaka motora od 5320/40 kaj znači da je to 63ks,e sad ili su standardno isti motori a različite pumpe i još nekaj, ili je moj nekaj posebno al to mi ne drži vodu tak da mislim da je to 56 ks...
za ovoga majstora iz SESVETA...da mama mi je rodom iz durdevca...!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa bilo je i vreme :mrgreen:

Nego jel ste uspeli sve livade pokositi denes :?:
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
je,se smo pokosili...lepa otava-50% lucerne i deteline!

nego nekaj me muči-nemrem slike deti gore!el treba pisati umjesto host it upload???????
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Evo da malo pojasnim sa slikama :!:
Ja korisitim ovaj program za slike:http://www.imagesforme.com/
Tu staviš 3 slike ili koliko želiš.odabereš veličinu 800×600 i staviš da uploada..
Kad uploada za svaku sliku imaš link koji kopiraš,a na kraju imaš od sviju slika samo 1 link koji skopiraš ovdje...Kopiraš link sa polja FORUM KOD.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
belec:pa koliko kosiš livada kad i nedjeljom moraš kositi? kod nas je sramota kositi nedjeljom.... :roll:
 

Najnoviji postovi

Na vrh