• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELEC7340

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
abrkili kaže:
belec:pa koliko kosiš livada kad i nedjeljom moraš kositi? kod nas je sramota kositi nedjeljom.... :roll:
Krademo lijepo vrijeme, ova prošlotjedna kiša nias je bacila u zaostatak u poslu dobrih 15-20 dana, tak da nam je svaki dan važan :!:
Evo recimo, danas sam kod belca sijao kukuruz, pa sam kasnije vozio žito od prijatelja u silos, pa sam kasnije kultivirao i špricao svoj kukuruz, cijeli dan na traktoru ;) ;)
 
J

jare

Guest
abrkili kaže:
belec:pa koliko kosiš livada kad i nedjeljom moraš kositi? kod nas je sramota kositi nedjeljom.... :roll:
a nije sramota kosit staru odavna isklasalu travu?kosiš kad je vrijeme za košnju bila nedjelja ili ponedjeljak ili petak.kakve to veze ima?kakva sramota?tek su danas poslije dugo dugo vremenske prilike dopustile košnju,pa šta čovjek ne bi kosio imo on jednu ili 50 rali za kosit.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ma dajte dečki kakva sramota sramota je ne raditi ništa. ja sam danas omaknuo 8 hektara i joiš sam tu i nije me sram vrijeme je dopustilo i ja ne budi lijen otišao kosit i da trebalo bi me možda biti sram to sam kosio sijeno :oops: . al vrijeme nije dopuštalo i sad se pokazalo do srijede super i ja pokosio tko zna kaj će biti poslije srijede
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
neje sramota delati-seljak nezna ni za petka ni za svetka...denes smo rešili 6 rali...ja kosim,tata okreće i deri,ljudi se dive...i ima u utorak navečer da je to doma...trava je odlične kvalitete-budu slike dok skužim to...!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
BELEC7340 kaže:
neje sramota delati-seljak nezna ni za petka ni za svetka...denes smo rešili 6 rali...ja kosim,tata okreće i deri,ljudi se dive...i ima u utorak navečer da je to doma...trava je odlične kvalitete-budu slike dok skužim to...!

Ajde prokuži, marko ti je lijepo objasnil u jednom od postova prije kak da staviš sliku :!:
ja sam probal prek toga i jako je jednostavno
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
mi imamo novog 4320 65 konja,da to je motor od 5320 samo ima mjenjač kao i kod 6320 i 7320,jer 5320 ima drugačiji mjenjač i 5320 je najbrži u major seriji
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
@ Ruddy : Ajd mi samo malo objasni : Koja je godina 4320?ne kužim kak je 5320 najbrži u seriji?!a 7340?!!?daj mi malo to detaljnije pojasni! :scratch
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
imaš PP

-gore v levom čošku ispod početna ti je to :mrgreen: :blackeye
 
Na vrh