• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    Same

    Ako se ide po neravninama, volan se sam krece i nejde traktor ravno, princip je kao na autu. 560 ima direktnu hidrauliku i ako ga smotaš full i kreneš cijeli ćeš se dan vrtit u krug
  2. toma84

    Deutz-Fahr

    Re: DEUTZ FAHR Ne može ni u jednu cestovnu traku stat :) Mrcina od traktorčića
  3. toma84

    Tanjuranje

    Šanana, rotobrana i u pužne brzine Same-ta, da vidiš pepela :mrgreen:
  4. toma84

    ugradnja motora od tamica na imt 540

    Čuo sam da je lik na 539 stavio 70ks od tamića i da radi. Negdje je oko Gradiške koliko se sjećam. @Bobo, veliš da 540 i 560 imaju iste getribe, a prije ste mi rekli da su getribe od 542 i 549 preslabe za 560, mislim da onda nebi trebale bit...
  5. toma84

    CASE

    Mislim da je hladnjak od ulja iz hidraulike
  6. toma84

    CASE

    Naši SAME nemaju7 klime :mrgreen: To je neki hladnjak ulja, e sad čega ne znam točno
  7. toma84

    MAJEVICA prikolice

    Re: Ostale prikolice Možda su kasnije radili od lošijeg materijala imam takvu doma i sasvim je ok, nigdje ne puca niti se mota tako jako.
  8. toma84

    CASE

    Da, onaj mali kiler je od ulja
  9. toma84

    ŠANANA IMT 565

    Kužim ja sve to sam me interesiralo je ima struja za radio, ili moraš povlačit. Ostali je igra za malu djecu
  10. toma84

    IMT 565

    Dobar posal, ide tebi i mehanika :)
Na vrh