• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. M

    Mali zamrzivac grije

    Evo imam jedan tj. dva delikatna problema, u istoj prostoriji mi se nalaze mali hladnjak i bojler. Bojler mi se non-stpo pali gasi svakih par minuta a prije je normalno radio pojacan je na pola. A hladnjak je ukljucen ali je unutra topal. Sad me zanima u cemu je problem?
  2. M

    kako skinuti poteznicu na IMT-539

    Riješio sam ju, izrezao ju fleksom i onda ostatke malo vario i izbio popustili su od grijanja, hvala svima na velikoj pomoci:
  3. M

    Problem na IMT 533

    pa sta se moze desiti stroj koji je zakopcan i prikljucen na kardan bude vrtio u rikverc isto, sad je jedino razlika koji je stroj u pitanju: jer znam covjeka koji je isao rikvrec sa silo-kombajnom kad mu se nabije puno mase u njega pa ju tako izbaci van (ali samo sa ulaza )
  4. M

    kako skinuti poteznicu na IMT-539

    baš je zapekao klin na uhima od traktora a ne poteznice, a on ju nije skidao jer je mala poteznica pa mu nije smetala za nista tako da je i to moguce, a mene je strah grijati to a za lupati klin se nituje ali ne popusta
  5. M

    kako skinuti poteznicu na IMT-539

    pričam o klinu koji drži gornju poteznicu
  6. M

    kako skinuti poteznicu na IMT-539

    jel se prilikiom grijanja nece ostetiti brtve na trubama i dalje
  7. M

    kako skinuti poteznicu na IMT-539

    kum mi zeli skinuti poteznicu na traktoru i staviti vecu ali problem je sto taj original klin nikad nije vađen pa je zapekao, ja sam probao s WD-40 ali bezuspjesno a ako ga lupam strah me da ce puknuti oni nosaci klina, jel zna tko kakv dobar lijek za to?
  8. M

    struja

    Ovako ja masu inace za straznja svjetla ne spojim na blatobrane vec sa kabolm ( zicom ) spojim na neki dio traktora recimo vijak od sjedala ili slicno ( jer zna se desiti da se izgubi masa na blatobranima. Onda znaci sa tog spoja sa npr. sjedala zicom na uticnicu i naravno na prikolicu i...
  9. M

    Pumpa vode na IMT 533

    ja sam znao mijenjati sam dijelove na pumpi za vodu ali za imt 539, umjesto originalna 2 lezaja ja sam stavljao 3 ali onda moras praviti drugu odstojnicu, treba dobre staviti onja semering jer ako nisi dobro ga postavio ona curi opet
  10. M

    Moj IMT 533 DeLuxe

    pa ne bih bas rekao da je to normalno
Na vrh