• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. M

    IMT 539 i 533

    A frendu moze biti vise toga, kako dimi traktor bijelo ili crno, moguce da mu ne radi mala (ac pumpa ). A tebi kocnice inace rade? Moguce je da si isao kroz vodu i da na paknama ima leda, to lako rijesis stisnec kocnicu dok se ne otopi. Moguce je da je pukla pakna
  2. M

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Nisu porezni duznici lani dobili poticaj
  3. M

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Ti Banovina prvu poruku na forumu napises i odmah kontra nego sto svi pricaju, pa kako bas to
  4. M

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Ovo za duznike da su lani isplacivali duznicima koji nisu blokirani nije istina. Duzan sam drzavi ali nisam blokiran i nisam dobio novac, dok moj sujed koji je isto duzan a nije blokiran je dobio novac. Po kojoj to logici onda ide, zasto on dobije novce a ja ne
  5. M

    Problem na IMT 533

    original na imt su 26 cm od ruba poluga (onog kraj gdje se kopcaju strojevi) sad to moras ako ti je spaner kratak ubaciti vise karika lanca.
  6. M

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Ne pricaj gluposti, sta sad opet ratujemo protiv srba? Pa ljudi mi hrvati smo sami sebi najveci neprijatelji. Vidi se iz tvog posta okrivljujes srbe (sto bi trebalo biti zabranjeno na forumima) a nama nasi ljudi pakuju to sve!
  7. M

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Zanimljivo je prepucavanje svih ovdje, ovako ja imam 3 ha visanja. Poticaj nisam dobio vec dvije godine jer sam dužan državi ( ja sam za onu neka se namiri država od poticaja ne bježim ja od toga) ali ne pa nećemo im dati dok ne plate. Sad vi meni objasnite kako da platim dug državi ako oni meni...
  8. M

    Prodajem Meduredna freza i tanjuraca

    jos je na prodaju cijena po dogovoru
  9. M

    Prodajem Tanjurača Leskovac 24

    Još uvijek je na prodaju
  10. M

    Prodajem Meduredna freza i tanjuraca

    Prodajem ili mijenjam (za malcer ili atomizer ) medurednu frezu za vocnjak i tanjuracu leskovac 24 diska, sve ispravno i u odlicnom stanju. Vise na njuskalu: http://www.njuskalo.hr/oprema-obrada-tla/prodajem-medurednu-frezu-vocnjak-tanjuracu-oglas-6601849
  11. M

    Mali zamrzivac grije

    Nije, ma njemu motor se ne pali normalno, kad je ukljucen on svakih pola minuta napravi klik negdje kod motora, ako ga iskljucim na cijeli dan kad ga ponovo ukljucim on se normalno upali. Tako nekad normalno radi koji dan i opet onda iz pocetka pocne sa tim klik.
  12. M

    Mali zamrzivac grije

    ipak nije rijeseno jer nakon nekog vremena opet je poceo tako, ja sam ga par puta prao i odmrzavao ali on ( hladnjak ) ne mrzne vise. Svaki pola minuta se cuje klik i ne znam vise sta bi mu bilo
  13. M

    Problem na IMT 533

    po mojem sumnjam da treba vrtjeti suprotno nego sto lopatice hlade jer zasto bi ih onda tako stavili, one imaju svrhu da ga hlade, mozda na autu stoji s kontra strane motora pa ga vrti onda normalno i tako ga hladi. Jer ako se on jako grije moze biti svasta.
  14. M

    Zetor 7245 problem sa kucistem volana.

    Ne znam kakav je puz u tom zetoru ali recimo na IMT-539 ja sam kuglice namazao masti za podmazivanje strojeva (sto mi kazemo tot-mast ) one se zalijepe i onda samo namotas puz gore i sve ok
  15. M

    Problem na IMT 533

    to nitko ovako ne zna, naspi novo ulje i teraj , primjetit ces ako se opet desi pa ce se trziti uzrok onda, ovako moze ispasti ajmo reci slucajno da se desilo
  16. M

    Problem na IMT 533

    Samo it ocisti filter i naspi ulja do rupica i teraj, prati malo hoce biti opet vode kasnije ali da nije na kisi, jer ako je radio na kisi on je navukao vodu unutra. samo glavu stegni na 10 kg
  17. M

    Problem na IMT 533

    pa kupi novu pumpu bar one nisu skupe
  18. M

    Problem na IMT 533

    a filter zraka pa kao prvo mozda ako stoji vani pa ti nacuri odozgo ako je pokidan
  19. M

    Problem na IMT 533

    Kad AC pumpu rastavis na onim vijcima popola vidjet ces dva mala ventila, samo pazi kad ih vadis kako su stavljeni jer jedan ide kontra od drugog, a tino ako imas vode u ulju onda ja najverojatnije popucala glava pa ode voda u ulje
  20. M

    Problem na IMT 533

    To tebi relativno novo? 10 godina? svasta cu jos cuti pa AC pumpa moze otici poslije 1 godine rada a ne 10, i 99 posto ti je AC pumpa, tj mozda oni mali ventili na njoj vise ne rade dobro pa ne povuce gorivo odmah
  21. M

    Mali zamrzivac grije

    hvala dlesa18 rijeseno makar ja nisam vidio bas leda jer ga taj hladnjak ne pravi
  22. M

    Royal voće d.o.o Zagreb

    ne znam sjediste firme se vodi na bulatovu 20 zagreb ona je direktorica i vlasnica i njem muz toni
  23. M

    Royal voće d.o.o Zagreb

    Evo ako tko zna šta o ovoj firmi, ove godine sam im predao svoj urod višanja i dan-danas nisam dobio novce, pa me zanima da li tko zna broj telefona ili mail direktorice Tatjane Klarić-Jurković jer uporno se ne zeli javiti ni nazvati a ovo više nema smisla.
  24. M

    Mali zamrzivac grije

    pa tesko je skuziti jel ne hladi ili grije meni se cini da grije, nije u podrumu hladnjak, star oko 4 godine
  25. M

    Mali zamrzivac grije

    hvala za bojler, ali za hladnjak rjesenje? sta mu je?
Na vrh