• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Frenki F3

    Automobili

    Imamo mi u firmi 2016, 1.5 tdci, ex managerski auto , nikad pažen, mažen, trenutno katica za sve, servisi na kamionskoj grabi rađeni, osobno sam ga par put vozil, top vozni auto ( inače sam fordovac i privatno )mislim da nikad nije motor diran osim servisa a ima blizu 300000
  2. Frenki F3

    VIC

  3. Frenki F3

    Automobili

    Ooo, suza sx4, neuništivi strojček, koji motor benzin 1.6 ili dizel?
  4. Frenki F3

    SMIJEŠNE SLIKE

  5. Frenki F3

    Božić i Nova Godina

    Pridružujem se čestitkama po julijanskom kalendaru
  6. Frenki F3

    SMIJEŠNE SLIKE

  7. Frenki F3

    Zetor

    Konačno i ovo došlo na red
  8. Frenki F3

    Božić i Nova Godina

    Sretna Nova cijenjena ekipo:ppozdrav:
  9. Frenki F3

    Automobili

    to je stvar psihologije, možda je bolji izraz;" suočavanje sa svojim strahovima"! Moja žena je mlada imala izlijetanje u zavoju po snijegu. I čim smo popravili auto, odmah sam ju posjel u auto. Istina, bilo je otpora, ali kad sam joj rekel da bu susjeda dolazila po mene kad dojdem s ture, odmah...
  10. Frenki F3

    Božić i Nova Godina

    Sretan i blagoslovljen Božić svima koliko vas ima!
  11. Frenki F3

    IMT 539 i 533

    Samo mi se vidi da je nafta u ulju, ima ga malo preveć...a na proljeće sam Ac pumpu mijenjal...dijelovi kaj z repe bat
  12. Frenki F3

    IMT 539 i 533

    nema gde ne pušta, al najviše na semeringu radilice kod remenice...dobro je, još ima ulja:sneaky:
  13. Frenki F3

    IMT 539 i 533

    Trebalo bude kantu pomalo od ispod:rolleyes:...
  14. Frenki F3

    SMIJEŠNE SLIKE

    Jedna šoferska:p
  15. Frenki F3

    SMIJEŠNE SLIKE

  16. Frenki F3

    Kućni ljubimci

    Svaka čast Muha i tebi i asistentu:)(y)
  17. Frenki F3

    OLT plugovi

    Ehh, ak je teška gruda, malo se bude svađal s 12"!! Uglavnom, sretno!!
  18. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Tek sad sam "snimil" ovo u krivoj temi. A baš to hoču napraviti jer mi stara kabina (češka)nema tih amortizera a vidim da novije imaju. A vrata te lupe za popizditi. Hvala Nik89 (y) ;):)
  19. Frenki F3

    OLT plugovi

    Gdje si kupio i koliko pinke ako se smije znati? Sad ima da oreš do "donjih" ljudi:D
  20. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Odlično razmišljanje kolega ZJ, no to nisu stupovi od vjetrenjača, nego dijelovi infrastrukture od DB-a kud oni brzi ICE vragovi jure. Čudno da nema krana oko vjetrenjače, zato mi je zapelo za oko. Inače me one podsjecaju na mercedesov znak, a pošto je njemačka auto industrija u problemima, baš...
  21. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Hm...nekaj tu ne štima :unsure:
  22. Frenki F3

    OLT plugovi

    Tak sam ja al me bilo sram napisati :LOL:
  23. Frenki F3

    OLT plugovi

    LEMEŠ PLUGA OLT-SLAVONAC ALKAR DVOBRAZNI 10"-12" | Masiva
  24. Frenki F3

    Stare slike poljoprivrede

    To sam sve prebrusil, skinul hrđu, prešprical sa temeljnom, pa smeđom i na kraju neke dijelove potapkal bakrenu sa spužvicom . Htel sam zaštititi od hrđanja a istovremeno zadržati onu patinu starine.
  25. Frenki F3

    IMT 539 i 533

    ..možda više nema kaj sliniti? 😁
Na vrh