• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. A

    Šta smo radili danas

    Ja sam neki dan bio sa quadom na tehnickom, kazu nema pregleda, samo produzis tablicu jer je godinu dana star. Znaci, kupis novo vozilo i ne moras cekati 🤣
  2. A

    Šta smo radili danas

    Naprijed malcer, iza podrivac?
  3. A

    motokultivator honda

    Ma prosirivaci i kotaci. Trajno rjesenje
  4. A

    motokultivator honda

    Imas prosirivace osovina na koje stavis kotace, to je minutu posla. Imas na njuskalu jedan par se prodaje
  5. A

    Uzgoj lijeske

    Istom koncentracijom kao i zimsko ili manje?
  6. A

    Uzgoj lijeske

    Bakar koristim za zimsko, ali sada ne znam bil koristilo ili stetilo
  7. A

    Uzgoj lijeske

    Hvala na odgovoru. Vrijedi li sada sa mlijekom i soda bikarbonom?
  8. A

    Uzgoj lijeske

    Danas sam lijesku obisao. Na 10-20 posto stabala lisce ima tockice, neki plodovi bolesni, ostala stabla odlicna a plodova 20% imaju fleke. Spricano koprivom i gavezom, dva puta. Zadnji put prije tjedan dana
  9. A

    Uzgoj lijeske

    Misliš da je rezidba loše obavljena?
  10. A

    Pir

    Na 6600 kvadrata malo vise od 2 tone. Prije toga je bila djetelina. Vjerovatno dušika ostalo u zemlji
Na vrh