• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. A

    Šta smo radili danas

    Razvozio glistenjak po voćnjaku. Baš su ga lijepo preradile
  2. A

    Uzgoj lijeske

    Pojavili se ženski cvijetovi
  3. A

    Uzgoj lijeske

    Ja sam prije 2 tjedna nordoxom zimsko prskanje obavio a drugo poslje rezidbe
  4. A

    Kupnja leđnog atomizera

    Da, prije kupovine sve isprobao
  5. A

    Kupnja leđnog atomizera

    Talijan sa husqvarninim motorom. 5 ks
  6. A

    Kupnja leđnog atomizera

    Imam cifareli a isprobao solo i sthil prije kupovine od prijatelja. Ne sjecam se tocno modela ali je cifareli bacao duplo dalje.
  7. A

    Kupnja leđnog atomizera

    Cifareli ima motor od husqvarne 5 ks i nijedan atomizer mu nije ni blizu. Nedavno je bio jedan na njuskalu. Bitno je da ima tlačnu pumpu. Neki imaju i usisnu. Solo i sthil su slicniji boljim kinezima do 2000 kn
  8. A

    Operateri... HT, Optima, A1..itd

    Flatbox, das 399kn za ruter pa ugovorom nisi vezan, najbolja opcija. Vecina nas nema optiku tako da je ovo najstabilnije
  9. A

    Šta smo radili danas

    Nece video
  10. A

    Šta smo radili danas

    Prešao sam lan u ulje
  11. A

    Operateri... HT, Optima, A1..itd

    Za 179kn imas flatbox u a1. Kod mene 80 megabita brzina. Djeca zadovoljna, znaci da je 100%
  12. A

    podešavanje pluga motokultivator

    Imam prekretac i resetkasti. Nisam puno orao, samo mali vrt. Shvatio sam radeci da se ne smije plug zategnuti na poteznici
  13. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Kako sam napisao, tako je i bilo. Sad se zapitajte tko mi je teta 😀
  14. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Nekada nismo znali ni kada ni koliko. Sada je sve puno jasnije i na vrijeme. Ma da bi bilo bolje da avans ide 1.10 da se jesesnska sjetva moze financirati.
  15. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    615 po ha jucer, danas ili u cetvrtak zeleno i preraspodjeljeno u petak, rekao mi tetak
  16. A

    Pir

    Posijano 2ha
  17. A

    Oranje, oranje, oranje...4

    I kad se ide Y prema Premanturi ima velikih njiva, najvise pod krumpirom i rajcicom
  18. A

    Deutz

    Meni je majstor rekao da se to polovno ne kupuje, da ce sigurno curiti
  19. A

    Deutz

    Ugrađivao sam dvoradni prije par godina. 1600kn original. Najcesce ljudi ugrađuju univerzalni razvodnik. Povoljnije je, pogotovo kome treba vise izlaza
  20. A

    Oranje, oranje, oranje...4

    Umjesto oranja, prosao sam vibrokultivatorom. 1 prohod 15 cm, bila susa, drugi 25 cm. U ponedjeljak sijem pir. Da vidimo razliku.
  21. A

    Uzgoj lijeske

    Zaboravio sam javiti cijenu otkupa ljesnjaka PP Orahovica. Platili su mi 15 kn. Zadovoljan sam
  22. A

    MIO Honda F600/620

    Mjenjac je isti. Sta ti je sa yanmarom pa mjenjas motor?
  23. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Prepisi na sebe, nema poreza za prijepis, samo trosak prometne. Tako ces imati pravo na plavi dizel
  24. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Upisi sve strojeve. Za mjeru MUK, ako nemas mehanizaciju moras imati racun, da ti je netko uslugu radio, a tko radi uslugu, mora tociti obicni dizel. Vjerovatno ce to uvesti za svu obradu zemlje. Mislim da je to svrha uskladjivanja
Na vrh