• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    SJENAŽA (travna silaža)

    Re: Sjenaza (travna silaza)-2009 Evo malo 2. otkosa. Nema ga puno zbog suše...
  2. toma84

    Kordunaš

    Dobro došao na forum. Od kud jesi točnije s Korduna 8) Dobri strojevi, stavi malo slika
  3. toma84

    Cijene baliranja

    U rolo ide cca 30 bala sijena barem u mojem slučaju kakve ja radim
  4. toma84

    Cijene baliranja

    Male bale 2,5kn/kom , rolo bala sjenaža 120-140 kn/kom , rolo suho sieno60kn/kom. Dnevnica 25-30kn/h
  5. toma84

    Spremanje sijena i trave

    Re: Spremanje trave Da, ne moze bez njega :mrgreen:
  6. toma84

    Spremanje sijena i trave

    Re: Spremanje trave Koliko je ovdje po turi 8) Bez nekih posebnih prikolica.
  7. toma84

    Smjesa stočnog graška i žitarica

    Pravilno da, ali ima rulje koja to radi za novce i onda ti ne omotaju balu kako treba, stavi manje folije i automatski ti se kvari sjenaža. Platiš i onda te još zaje..
  8. toma84

    Smjesa stočnog graška i žitarica

    Bitno je koliko je nabijena ali ne koliko ako se dobro ne omota, kod baliranja najbitnije je zamatanje bale u foliju, ako je nema dosta ne valja. Ja sam imao balu tako malenu da se jedva na vilicama donijela doma, nije imala ni malo plesnivog, a nabijena nikako nije bila. @ Mario-Di je cerada sa...
  9. toma84

    Same

    A normalno, koliko daš za kosu toliko te dode hidraulika i kardan naprijed. BCS ti je vrhunski stroj, ima ju moj susjed model 303, zahvat 175 i tjera ju sa 542
  10. toma84

    Same

    BCS kosa ti je kao Mercedes među autima. Prednja hidraulika i kardan ti je cca 2500€, a dalo bi se možda nać i za manje. A kosu mozeš nać rabljenu a donekle i za 1000€
  11. toma84

    toma84

    Ne može bez protuutega dignut zelenu balu u donjoj točci 3m+ jer je to normalno ali ovako ide bez problema u dva reda slaganje
  12. toma84

    toma84

    Ne diže ga, ali ga opteretim otraga zbog prednjeg mosta. Dizao bale u dva reda i ide sam s prednjom vučom, jer je zadnji kraj rasterećen. Mislim da nije prevelik, manji model nije puno bio manji i manje robusan.
  13. toma84

    Kaj kupiti??

    U svakom slučaju bolji od europarda, ipak je to neka tradicija proizvodnje traktora
  14. toma84

    toma84

    Prebacim sigurnosne klinove i sam sa cilindrima ga nadignem i skinem ventile
  15. toma84

    Spremanje sijena i trave

    Re: Spremanje trave @ Šanana - 560 je odmarao tih dana, može to i 539. @ Mario - Može ju stisnut ,neće ispast. Nisam se vozio 40km/h jer je asfalt katastrofalan i otraga mi nije bilo nikakvog opterećenja na zadnje kotače pa nisam htio forsirat 8)
  16. toma84

    Spremanje sijena i trave

    Re: Spremanje trave Fero je legenda
  17. toma84

    Spremanje sijena i trave

    Re: Spremanje trave Auto pilot 8) Ma spustil malo dolje pa se vidil
  18. toma84

    SJENAŽA (travna silaža)

    Re: Sjenaza (travna silaza)-2009 Ma kakav Spudič. To Zetor i DF. Nisam na vrijeme slikal, od prašine se nije vidio ni traktor ni balirka
  19. toma84

    toma84

    Je sve u redu kopča se i skida za minut 8)
  20. toma84

    toma84

    Nema potrebe za njom i nemam mjesta za nju na dvorištu, uski prolazi. Ma joj bil bi uzel još krpana ali ovo se lako otkopča na brzaka dok tovorim. Srećom pa ga nisam rasturil :mrgreen:
  21. toma84

    Spremanje sijena i trave

    Re: Spremanje trave Poslušan je 8) radi
  22. toma84

    toma84

    Umjetnička
  23. toma84

    SJENAŽA (travna silaža)

    Re: Sjenaza (travna silaza)-2009 Evo lik kod mene balira :mrgreen:
  24. toma84

    Spremanje sijena i trave

    Re: Spremanje trave Evo malo slika i od mene
  25. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    Re: krmno bilje i travnjaštvo @Marko- Nema sigurno, jer u nekom postu gore piše da ima Claas Uniwrap @Ivica- Kak se 100ks i 4 cilindra ponaša sa kombinacijom?
Na vrh