• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    CASE

    Ili hladnjak ulja
  2. toma84

    ŠANANA IMT 565

    E da je ima kakvu instalaciju već povučenu za radio ili si povlačio sam??? Vidi se otraga dva kruga kod mene na tapicirungu di idu, malo su prašnjaviji :mrgreen:
  3. toma84

    JD 6030

    Pa kaj ti radiš s njim??? Šminka i to, juriš po selu :roll:
  4. toma84

    CASE

    Isto to ti piše na lijevim vratima ispod žmigavca i poticije na staklu crvenim slovima. Da se vratimo tjaktoju, super, prava makina. Imali i mi u planu uzet tako nešto od Case oko 95 ks ali ipak prevagnuo SAME 8)
  5. toma84

    moj strojevi

    Dobro nam došao na forum
  6. toma84

    ŠANANA IMT 565

    Fala, ni moglo niš veće od 10 cm :mrgreen:
  7. toma84

    ŠANANA IMT 565

    Daj mi reci, onaj otraga gore szvučnik ima ispod tapicirunga di ide ili si samo izrezal tapicirung i njega ušarafil
  8. toma84

    koji vam je naj stariji traktor ???

    A prodani, Bio u dvorišti i 533 73.g
  9. toma84

    MAJEVICA prikolice

    Re: Ostale prikolice Čestitam ,svaki novi stroj je dobar
  10. toma84

    Smjesa stočnog graška i žitarica

    Ma joj noću nestane cijela pruga
  11. toma84

    koji vam je naj stariji traktor ???

    IMT 540, 80-ta godina
  12. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Glavno da je u pozadini MUZIKA 8) he,he. Kak to da ni jurišna :) Lijepo se ore kod tebe, ide to tebi
  13. toma84

    JD 6030

    Već sam rekao, kakav gazda takav traktor. Ima primjera di se i po JD i po drugim ima šaraufat što vlasnikovom krivicom što tvornička greška... Za mene su to preje... traktori ali ni drugi nisu ništa lošiji. korporacije se udružuju i sve to ide na isto. Niti jeda novi ne može više napravit RS...
  14. toma84

    ZETOR 7745

    3050 ima 80ks i ako ima turbo inače 70ks je to traktor
  15. toma84

    JD 6030

    Svaki traktor može stajat jedan drugom uz rame samo ovisi o vlasniku, koliko se drži do stroja. JD je jako dobar ali i ostali ne zaostaju za njim daleko ( mislim na zapadne traktore )
  16. toma84

    Kordunaš

    A saznat ćemo :mrgreen: Nebi smio ga prelomit sa balama, jedno ako je naletio na asfaltu na neku neravninu...
  17. toma84

    ZETOR 7745

    Ne, za te novce imaš i JD,MF, te neki drugi traktor te snage i godine
  18. toma84

    Kordunaš

    Uzel je ovu godinu i balirku DF kombinaciju. Svašta su mu napravili, prošal mu i prednji diferencijal, podrobili kardane... Lik ima radnika, a taj ništa očito ne čuva... Natjeral ga s plugom u neko blato, a vukli ga sa ursusom 120 i još par većih traktora i jedva...
  19. toma84

    Kordunaš

    Jedan je u Draganiću,Vodostaju,Mekušju i Kablaru za koje ja znam
  20. toma84

    Kordunaš

    A i on ga kupio, imao je Explorer90 top
  21. toma84

    Kordunaš

    Tog ne znam kaj je predsjednik kim-ovih koperanata. Mislio sam da je ovaj sta ima Steyr-a. A Agrotrona 170-180ks, ima jedan u prigradskom naselju na kraj PPK
  22. toma84

    Kordunaš

    To onaj lik šta ima onog mrcinskog Steyr-a :)
  23. toma84

    Naš vozni park

    Moj 560 ima rotacijunu pumpu i 3500rs, još radi bez diranja i meni rekli da je to model za izvoz, motor mu ne slini ko ovom kaj je siv...
  24. toma84

    Kordunaš

    Da, u istoj županiji smo, samo sam ja na drugom kraju, 20 km od Ka prema Zg :)
  25. toma84

    Kordunaš

    Sve je moguće, sam ne drvena peć :mrgreen:
Na vrh