• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. K

    Električni pastiri

    Kromovu šipku ili sondu za uzemljenje zabiješ u zemlju i spojiš žicom sa pastirom. Što dublje to bolje.
  2. K

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Ja sam imao neko umanjenje 80ak kuna sveukupno.
  3. K

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    U agronetu pod "registri i evidencije" pa na "obračuni" nema nekakvih dokumenata?
  4. K

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Si bio dužan poreznoj?
  5. K

    Automobili

    Ulje svake godine prije odlaska na more mijenjam..nekad idem u 6.om nekad u 8.om mjesecu...nisam opterećen koliko km do tada pređem..
  6. K

    Automobili

    Nisam napisao da imam goodyear ug9 i vozim ih cijelu godinu.
  7. K

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Meni opet nevidljivo ovo što sam ove godine upisao,a od lani i ranije vidljivo...
  8. K

    Automobili

    Prođem oko 30tkm u 3 godine i zamijenim gume.i zato što 1500kn nije neki novac za nove gume jer da se ne ponavljam što sam već napisao. Sad jel to ispravno ili ne,neznam,ali tako radim.
  9. K

    Automobili

    Gume danas nisu toliko skupe da bi trebalo kalkulirati da li ih voziti 5 ili 6 godina.. Svaki problem koji mogu uzrokovati stare gume je nekoliko puta skuplji od samih guma..ja svake 3 god mijenjam sve 4 i amen.radim cca 10 tisuća km godišnje..
  10. K

    Fendt

    Najmanje čega se treba bojati je motor..a ostalo je već stvar bivšeg/bivših vlasnika(turobmatic) . A i tko ti tu može sa sigurnošću reći za određeni traktor kakav je..zakopčajte priključak i u polje..ako sve radi kak spada,doma s njim...i pouzdati se u faktor sreće.
Na vrh