• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Z

    C-355 360 kočnice

    Autor ove teme je zatražio pomoč , u posljednjih nekoliko postova ne vidim da mu se ikako pomoglo , stanite malo na loptu .
  2. Z

    Sve o grahu

    Bil je dobar Ridomil gold mz pepite al su ga povukli , sad je s nekom oznakom al ne znam dal ima dopuštenje za ove kulture , Quadris koristim za rajčicu a može i u krumpir za grah nisam siguran
  3. Z

    Vremenske prilike-neprilike

    Imam isto Shiedel dimnjak , i kad sam mjejnao krovište stavljeni su novi opšavi ali sa svakom jačom kišom dimnjak je u tavanskom djelu uvjek bio mokar i cjedilo se niz njega , opšavi su bili u redu . Moja sumnja je bila da kroz fuge i cigle voda ulazi jer naravno kuća je stara 40+ godina ...
  4. Z

    Kućni ljubimci

    Slično iskustvo sa dotičnim azilom sam i sam prošao kad sam udomljavao mačića od njih ,jednom sam čak imao kontrolu dotičnih zbog prijave susjeda da moj pas laje . Zamislite ljudi vi da pas laje pa to je nezamislivo , šteta samo što tog dana nisam bio kod kuće , sad imam dva mačka i još uvijek...
  5. Z

    Tv serije 400

    https://burza.com.hr/oglasi/traktor-tomo-vinkovic-732/149272#gallery-3 Vidi sliku . https://poljoprivredni-forum.com/threads/tv-serije-500.29235/page-15
  6. Z

    Tv serije 400

    Kugle se montiraju sa vanjske strane tih uški a usame uške ulaze pločice od španera i da idu dva kratka bolcna umjesto ove duge šipke . Još treba prerediti ovaj prihvat španera na šipku koji je na slici da bude na pločicu .uostalom tako je i na 700 seriji namontirano . Treba izmjeriti koliko ima...
  7. Z

    Trimeri

    Skinuti auspuh , pogledati ispuh ,očistiti ,možda prodišu.
  8. Z

    Trimeri

    Moja isprika , nisam otvarao da vidim da je trenutno nedostupno . Možda ovdje.
  9. Z

    Trimeri

    https://www.eurovrt.hr/kosilice/rezervni-dijelovi-za-kosilice-i-trimere/rezervni-dijelovi-za-trimere/rezervni-dijelovi-za-husqvarna-trimere/rezervni-dijelovi-za-husqvarna-545-rx
  10. Z

    Mio Standard 425

    S razlogom je proizvođač naveo motorno ulje , mišljenja sam da če ovo PP80 biti pregusto i dodatno stvarati otpor , ako se ne varam gore je motor od 3,3 ks od Brigsa
  11. Z

    Mio Standard 425

    Obićno motorno ulje 1,1 lit .
  12. Z

    Naše autoceste

    Dionica Vž - Zg i nije neka sreća bila u samoj izgradnji , ali ,ali da su gospoda plavci više puta vagali kamione na izlazu za Ludbreg tj ulazu ne bi sigurno tak izgledala . Mislim na prijevoz šodra do Zagreba i pretovare ,pogledajte koja masa kamiona vozi šoder prema Zagrebu .
  13. Z

    Trimeri

    https://agromoto.hr/trgovina/flaks-pvc-nit-za-kosnju/komercijal-okrugli-orange/flaks-24mm-87m-okrugli/ https://www.pevex.hr/trimer-dodatna-oprema-flaks-2-4mm-87m-okrugli-6-622
  14. Z

    Prskanje voćaka - zaštita

    Meni pofurilo ( ili monilija ) 3 marelice i 4 breskve ostale gorične su ok i badem se za čudo još drži
  15. Z

    Šta smo radili danas 2

    Ima kod Hiržin-a u Varaždinu i da može se kupiti 50 cm .
  16. Z

    Cijene na tržnicama

    Jednom prilikom obilazim štandove na VŽ placu i gledam bjeli luk ( češnjak ) , na 95 % štandova bjeli luk potpuno isti ko iz kalupa- bjeli ,podrezanog korjena . Samo je par kumica imalo pravi domaći češnjak sa korjenom i zemljom na sebi . I tako upitam ja jednu kumicu pa kak to da je na svim...
  17. Z

    Husqvarna motorka

    BASAR ?
  18. Z

    Husqvarna motorka

    Bas.. ?
  19. Z

    Prosvjed protiv mega farmi 🐣

    A tko je ono vlasnik Perutnine ?
  20. Z

    Prosvjed protiv mega farmi 🐣

    "Hranu za piliće imaju svoju Ukrajinsku kukuruzu i ostalo, koja je cijenom daleko najjeftinija....¨¨ i ne samo ukrajinsku več i kinesku , kukuruz i smjesu . a već i vidim scenarij obaranja otkupne cjene kukuruza u HR , ili sam ja samo jedan mali bedaček i naivac -
  21. Z

    Prosvjed protiv mega farmi 🐣

    Da baš tak ,postali bumo proizvodni pogon za EU , jeftina radna snaga ,zatrovanih voda i zemlje. Naravno ne u našem angažmanu
  22. Z

    Motokultivator Labin Progres servis i održavanje

    A što je sa Mutom , zar ona ne kosi dobro ? Dodatna oprema - Muta adapter - Mondial 8 KM Dodatna oprema - Muta adapter - Special 12 KM SPOJNICA ADAPTER ZA MUTA PRIKLJUČKE NA LABIN SPECIJAL 762001 – Agromehanika – Svijet mašina!
  23. Z

    Malčeri

    Nemoj shvati krivo , al malo si pobrkao lončiće . Ovo je tema o malčerima a ti pišeš o malom utovarivaču , ajde samo ako nije tajna reci koliko si platio to čudo .
  24. Z

    Centralno i ostalo grijanje

    Da kao što je @Axial naveo radi se o kroničnom neodržavanju mreže , koju izvodi vanjska usluga vidimo na koji način . Navest ču jedan primjer s šireg područja Bednje gdje provodim vikende , slikao i slao slike kako su stupovi truli (osigurali ih žicom za drvo ) sve zaraslo i grane drveća iznad...
Na vrh