• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Deda Marek

    OT: što slušate... dok orete, kopate, pišete po forumu...

    Da se nadovežem na stihove kolege Plusa iz druge teme
  2. Deda Marek

    Iskustva s alatom

    Taj bu brusil i krune za bušotine 👍
  3. Deda Marek

    Iskustva s alatom

    Malo si mi daleko
  4. Deda Marek

    Iskustva s alatom

    Kaj ne sedne dobro na klasičnu bušilicu? Da ne kupujem bez veze
  5. Deda Marek

    Iskustva s alatom

    Ima ko ovakvu glupost za brusiti borere? Je to čemu?
  6. Deda Marek

    Husqvarna motorka

    Pa nemreš uspoređivati poderani stroj star 50 godina s novim. Nije stvar u brendu
  7. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

    Ček malo. Je bil sused ili suseda u pitanju 🤔
  8. Deda Marek

    Akumulatori

    I još ,ak sam dobro videl,plus klema naslonjena na šasiju. Čudo tehnike🤣
  9. Deda Marek

    Automobili

    MUHA,si to ti🤔🤭
  10. Deda Marek

    Štore

    To je nužni izlaz za strojara🤭
  11. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    A nokti su pofarbani 🤭
  12. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

  13. Deda Marek

    Centralno i ostalo grijanje

    Ak imaš kaj 🤭
  14. Deda Marek

    Štore

    Ispravan termostat nema utjecaj na pregrijavanje. S naglaskom na ispravan
  15. Deda Marek

    Štore

    Kak nikome ne padne na pamet vaditi termostat iz auta 🤔
  16. Deda Marek

    Automobili

  17. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    😛 dolazim na čvarke. I donesem 🧅
  18. Deda Marek

    KUNE-životinje

    A kaj da delamo mi čelavi 🤔
  19. Deda Marek

    Kuhinja

    Nekad bilo ,sad se spominjalo. Kaj ne lijeska 🤭
  20. Deda Marek

    Kuhinja

    Staklokeramika
  21. Deda Marek

    Ursus C-355 VELIKI

    Znam ja i čirilicu. Pak sam ja rođen za vrijeme Marksizma🤭
  22. Deda Marek

    Ursus C-355 VELIKI

    A ko dijeli za rakete kakve majice🤔. Kaj moram čekati da Grbić otpre fabriku🤣
  23. Deda Marek

    POLJObirtija

    Nisam čul da je Pošta negde distributer plina . Ili se varam🤔
  24. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

  25. Deda Marek

    POLJObirtija

    Za radno vrijeme od 8 do 13? Tak bar moj dela. V 8 dojde na posel i v 13 je doma. I još penzičima zaokružuje na niže. Npr,ak cifra završava na 5.98, njemu je to 5. Nabere se na broj penzića pošto većini starih na selu nosi poštar doma.
Na vrh