• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Deda Marek

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Makitu od brguda🤔. Kome🤣 Ista pila na dojč stranici,tu neko nekoga u zdrav mozak https://www.greenbase-shop.de/Benzin-Motorsaege-EA3501S35B/40323
  2. Deda Marek

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Sad sam malo bolje pogledal stranicu. Režem žile da je fejk. Nemaš čak ni sjedište firme,a kamoli servis. O garanciji ni slova. Piše mogućnost povrata. Kome i kam 🤔
  3. Deda Marek

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Ja villagera. Kolega je kupil makitu i bila je više na servisu ,nego v šumi. Em krača garancija,em lažu za snagu. 1,35 kw=1,81 ks,a nikako 1,9ks kak oni računaju. Uzel sam u bauhausu villagera i 5 godina prst u uvo. Nakon toga može bez brige u reciklažu. Napominjem da meni treba za nekih 10...
  4. Deda Marek

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Ovo je najbitnije
  5. Deda Marek

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Neznam koji petak je ZJ-u črni🤔. Pa danas se već i deca naručuju z Kine🤣. Za te peneze more v kantu nakon garancije https://www.bauhaus.hr/benzinske-motorne-pile/villager-benzinska-lancana-motorna-pila-vgs-520-prime/p/26805618
  6. Deda Marek

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Ima li ko iskustva sa Villager motorkama ili ste svi na eliti. Moja elita Hkvarna je gecrk,pa treba neku jeftinu zamjenu
  7. Deda Marek

    Svinjogojstvo

    Uz online pomočnike 🤭
  8. Deda Marek

    Visokotlačni perači

    Mislim na princip samoposlužne autopraone. Imaš šampon,običnu vodu za ispiranje,i sa voskom. Negde je taj vosak v posudi
  9. Deda Marek

    Visokotlačni perači

    A da nije druga za vosak🤔
  10. Deda Marek

    Kuhinja

    Dečki,danas vam je kasno. Već je Martin fkral mošta i ostavil vino🤭
Na vrh