• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    Zatvaranje zimske brazde

    Ide to tebi šanana, sve se praši :mrgreen: A ne smiješ ić većom brzinom???
  2. toma84

    M.M.

    Lijepo napravljen posao ,ki original, nebi čovjek reka da je kućna radinost. Koliko te sveukupno izašla hid s materijalom i radom ako si kog platio da ih izradi???
  3. toma84

    Zetor

    MF ima snage ić po vaklu s njom i prije napuni balu i ne može ju nabit jako, brzo zasiti komoru. Kad ideš polakše pomanje ulazi u balirku trava ,više ju puta rola i bolje sabija, ista priča i sa samoutovarnom prikolicom, ideš sporije, više natrpaš sijena... Tako da traktor na kardanu od 80ks je...
  4. toma84

    Zetor

    Toliko je jak da ju ni ne osjeti, jadnik ni ne zna da radi :mrgreen: , zato imaš taj osjećaj. Nema teorije da je jači na kardanu. Zetor ima manje ks pa radi s njom, osjeti ju.
  5. toma84

    Zetor

    Pa ne znam baš, možda je prevelik MF za balirku :mrgreen:
  6. toma84

    IMT

    Malo smo ga oprali Evo i legende 8)
  7. toma84

    Zetor

    E pa sad pričaš svašta, da 80ks bolje nabije balu od 150, a kojem je lakše??? Kod mene je 7340 u selu i ima DF 130 pa kad nabija balu ima kaj zetor radit
  8. toma84

    JARA ZOB sjetva-žetva 2007.-2008.-2009.-2010.-2011.

    Re: Sjetva jare zobi 3N ili 4N na 1500-1700 okr motora, kardan je bio na 540 jer nije bilo potrebe sitnije. Vučem sa prvom jer kad je prva ide mi bržije da ne sitni previše zemlju.
  9. toma84

    JARA ZOB sjetva-žetva 2007.-2008.-2009.-2010.-2011.

    Re: Sjetva jare zobi @bogec U sredini je grublje jer je jedan prohod dok sa strane kaj je brana šira od traktora dva puta ide po mjestu negdje, a možda je i zemlja malo vlažnija bila na tom mjestu pa je tako poljepljena malo. Sjeme sam to jutro deklariral na tavanu :mrgreen:
  10. toma84

    Gmiža

    Čestitke na kupnji i neka te dugo služe
  11. toma84

    Naš vozni park

    Ovaj zeleni je zakon, car u sredini 8)
  12. toma84

    Same

    250, Vigolo, talijanka :mrgreen:
  13. toma84

    Same

    Evo pokoja friška slikica
  14. toma84

    JARA ZOB sjetva-žetva 2007.-2008.-2009.-2010.-2011.

    Re: Sjetva jare zobi Jučer posijali ral i pol jare zobi
  15. toma84

    IMT

    Imam doma 560 strašno je težak naprijed. Traktor oreaga je jako lagan i u blatu ako nije opterećen na zadnju osovinu zakopa se
  16. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... @Šanana- Pa ako je traktor u dobrom stanju i nije puno dat 11 komada, ipak je to 4 cil turbo i 85ks. Probaj ga barem za 500-1000€ skinut. @Bobo- Pa ako trava nije zaorana,tj. pod brazdom onda raste. Mislim da nije to tako baš kako je neko rekao. Kako da nešto strune...
  17. toma84

    IMT

    Ovo nije standardan 539. Ima nešto u gumama, nema teorije da može šlepat 560, ovaj bi ga u normalnim okolnostima smlatil
  18. toma84

    ŠANANA IMT 565

    Mislim da bi ga SDF vuko, ima veću površinu na podlogu i bolje prenose sigurno
  19. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Ja koji god IMT vidim i koji čovjek ore sam mu naslanja, oćeš od 10-14 cola. Ak ni naštelan dobro razumim , ali starom oračus ene može to dogodit da muje plug loše naštelan
  20. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Kaj nebi ova trava trebala bit u brazdi? Zato se meni IMT ne sviđa, naslanja sam brazdu na brazdu
  21. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Koja je godina Fiat? Inače to su ti jako dobri traktori, nećeš se prevarit ako ga uzmeš. Daj neke podatke o njemu
  22. toma84

    ŠANANA IMT 565

    Treba znat vuć, Gledal filmić di MF 7480 šlepa JD-a 6920 ko od šale, niš mu ni mogal
  23. toma84

    Rotodrljače, freze, tanjuraće...

    Lijepo se sipa zemlja, za krumpir treba bit sitno šta ne?
  24. toma84

    Preobrazba IMT pluga

    Dobar posal 8)
  25. toma84

    OLT ili IMT

    Znam da ne može, ali sve se da iskombinirat 8) Dost meni i 2x14 8) , radim kaj hoću
Na vrh