• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    Rotodrljače, freze, tanjuraće...

    Razlika je veeelika, više nego duplo kraći su ovi stari
  2. toma84

    OLT ili IMT

    I imaš već jedan takav pa misliš spojit. Ja gledal svoj jednobrazni olt kak bi spojio na dvobražnjak, ali to mi je prepuno 3x14.
  3. toma84

    OLT ili IMT

    A kaj će ti taj plug.,imaš olt i 2 br okretač. Mislim da Više od 250€ ne vrijedi. Jako je hrđav za 5 godina
  4. toma84

    Koliko KS imate u dvoristu?

    Ma to sa TV i jednobraznim plugom preoreš za dan :mrgreen:
  5. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    Jesi gleda koji je kapacitet pumpe? Mislim na l/min
  6. toma84

    CASE

    Najskuplj stavka su ti kak veliš SDF. Imaš kak o veli bobo, Sonaliku, Rus, YTO, i sad novi u ponudi i ne isto loši koliko vidim ARMA TRAC. Da i uzmeš skuplji, zatražiš kapitalna i dobiješ natrag 40% i još 22% ako si u PDV-u. Tako da si gledaj da si kupiš traktor koji će ti moć obavit najteže...
  7. toma84

    Prikolice za okrugle bale

    Za takve stvari je bolja, dvoosovinka ako otkapčaš i tovariš traktorom. Samoutovarne su jednostavnije jednoosovinke i tandem radi lakšeg manevriranja oko bala
  8. toma84

    Rotodrljače, freze, tanjuraće...

    Koliko su ti noževi(klinovi) dugački? Daj koju sliku drljače s prednje strane pa ćemo vidit
  9. toma84

    Strucne ekskurzije

    Vidiš, u Austriji mogu imat usred naselja farmu, doma prodat mlijeko, i meso. A kod nas u našoj lijepoj državi, farma ne znam koliko od naselja, pa onda ova dozvoja,pa ona i tak da ti treba par milja kuna za nešto kaj u zapadnim zemljama sigurno dode duplo ako ne i troduplo manje.
  10. toma84

    Gmiža

    To je u redu, jer si svakak čovjek može pomislit. Sve se kupuje s PDV-om pa nek se i navodi :)
  11. toma84

    Gmiža

    Cijena je naravno s pripadajućim porezom
  12. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati IRON M 40
  13. toma84

    SILIRANJE sezona 2006.-2007.-2008.

    Re: SILIRANJE KUKURUZA 2008. Ima kod mene čovjek tri reda Pottinger i tjera ga sa Silverom 130. Ako 40ks tjera jednoredni, onda može i 100ks dvoredni
  14. toma84

    Zetor

    Razlog je više nego očit, ne može na kraj s njom :mrgreen:
  15. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    A vidi se sve, ak ću imat vremena nešt će se iskemijat
  16. toma84

    M.M.

    Ipak je bilo tona i nešt na vilicama
  17. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati A max visina je 4100mm. Neće imat nojeva jaja, mislim da mi nebi vršila neku funkciju.
  18. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    Daj mi reci koliko ima kapacitet ta pumpa i kojih je gabarita, pošto imam takvu neku doma a nema nikakve pločice na njoj
  19. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    Hvala, ajd ak nije problem malo izdalje dve slike s prednje i stražnje strane
  20. toma84

    M.M.

    Kaj?
  21. toma84

    M.M.

    Budeš drugi put se sjetil ko i sam
  22. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati A i sam čekam...
  23. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati Stavim sam čekaj, čekaj, imaj strpljenja :mrgreen:
  24. toma84

    Lindner - foto opcenito

    Furaju se na Zetora :mrgreen: . Malo su ružni ovi novi
  25. toma84

    Claas

    A normalno da se naradio, zato i je mislim jeftiniji od ostalih, gazda zna kakav je :mrgreen:
Na vrh