• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati Visina dizanja 1800mm Visina kod istovara korpe 3200mm Težina dizanja 1500-1800kg Kaj te još interesira?
  2. toma84

    Kućni ljubimci

    Luda je ko puška. Ta se mazi kad ona hoće, inače krvave ruke
  3. toma84

    Claas

    Pa nije puno za takav stroj, je da ima 11 godina ali cijena je prihvatljiva
  4. toma84

    M.M.

    Kasnije sam se sjetil ventila, ali već tad bale bile doma :mrgreen: Max nosivost vilica je koliko se sjećam 800kg, tak da 200+ kg su izdržale, atestirane na tonu i nešto 8)
  5. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati @Šanana Ide na 560 :lol: ma zaje...se. A ko kaže da će bit slika :lol: @Marko Nisam ništa poskrivećki vidili nas ljudi tamo :) , nije došao pa nisam htio pisat mjesec dana unaprijed. Trebo bi doć ovaj tjedan kaj nailazi. Cjena je već...
  6. toma84

    M.M.

    Znam da je susjed na Zetora platio samo hidrauliku 11 000kn s pdv-om. Inače je po 2500€ kad se uzima za traktor, toliko mi rekli kod kupnje kad pitali koliko samo ona dode. Za CASE PVH i PTO je mislim bila i 36 000kn. @Šanana meni je balu koja je bila preko 1000kg lagano i spuštala prednja...
  7. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati Čekam onog srednjeg 8)
  8. toma84

    Naš vozni park

    Jesi je poredao, po špagi :mrgreen:
  9. toma84

    MaliBrko

    Dobro došao. Ipak se sa IMT-om može nešto stvorit :mrgreen:
  10. toma84

    MF 5400

    Re: mf 5400 akcija Pa to je 120 ks i ima masu, može orat :)
Na vrh