• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. D

    Husqvarna motorka

    555 slabija sestra 560 xp. Koristi original xp ulje i to je to.
  2. D

    Ulja za mješavinu , dvotaktna ulja

    Specifikacije... motul je vrhunsko ulje.
  3. D

    Ulja za mješavinu , dvotaktna ulja

    Tak prave jer se moraju držat ekologije. Praksa je Drugo. Kad sam otvoril na 15 godina staroj husqvarni motor je iznutr bil cjel ljepo mastan od lulja. Sad svakom svoje.
  4. D

    PŠENICA sjetva/žetva 2016-2021

    Ak sijete domače sjeme, kak ga razkužite ? Apno?
  5. D

    Šta smo radili danas

    Dosta vrhunskih sportaša tak umre kad idu u penziju. Velik stres za tjelo. Al kak ste pisali neznaš kdje te matilda čeka.
  6. D

    Vrenje mošta

    Da.
  7. D

    Motorke Demon..

    Sa takvim imenom je ne kupim. Buđet ?
  8. D

    Husqvarna motorka

    Od ovih slabijih i low buget pila su svi priporučili husqvarnu 135 prva serija. Al opet ms 170 180 koliko mi je znano nema štelanje karburatopa H L šrauf, i tak ... Opet je opcija da je prerijetko ulje.
  9. D

    Husqvarna motorka

    To ti je pila za slabih 200 €. To da ulje curi je jer u leru , uljna pumpa ne stane u leru. opcija kupit pilu za 500€ kaj ima to bolje rešeno.
  10. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Oboje su profi. Jako mala razlika . Autotune problemi, rekla kazala. Meni služi dobro. Najbolje je kaj odpade štelanje karburatora.
  11. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    vrti do 13600. magnezij imale oboje. Gledaj samo da je mark II i original ulje xp
  12. D

    Svinjogojstvo

    Izbaci soju, manje kukuruza više ječma i tritikale - pšenicu. Koliko špeha i utječe sorta i količina obroka po prasetu.
  13. D

    Problem tekuti

    Super eko i jeftino. Stavi sliku:
  14. D

    IMT 533 čudno radi i dimi

    kaj ste ga fštekali na računalo ? :) membrana na bošh pumpi. možeš sam zamjenit trošak 5- 10 € i sat dva vrijena.
  15. D

    Mehanička radionica za pile

    Ak ga neznaš popravit. Proble je u finome prahi kaj ti ne pusti dovoljno goriva i na kraju ti ribne. Al kaj ja zanam.
  16. D

    Mehanička radionica za pile

    Ja sam isto imal pred par godina. Koplet razkopat i ultrazvučno čišćčene i nove membrane. Opcija ti je novi original karb.
  17. D

    Mehanička radionica za pile

    Karb se ne čisti sa kompresorom nek ultrazvučno...
  18. D

    Općenito

    Pogledaj u oglasnik. Kod nas su po 3.5 €
  19. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Ja sam isto gledal za jednu manju. Izbor je bil makita 4300 280€ huska 135 stari model 250 € i na kraju videl apinu 52 ili stiga 526, jača , magnezij kučište ... rezervni djelovi dostupni kod nas. bat 20€ komplet cilindar bat 80 .€. Za makitu 4300 ti je samo bat 50 €-
  20. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    To mi se vidi samo reklamiranje proizvoda. I one dodatne ventile kaj ima pitanje kak bude to radilo za 15 godina. Za 310€ kod nas dobiješ 52ccm alpinu / stiga isto taljanska marka. https://mtehnika.mercator.si/izdelek/17678885/bencinska-verizna-zaga Za specifikacije pogledaj alpina ili stiga sajt.
  21. D

    Mehanička radionica za pile

    .325 1.3 mm 18 "
  22. D

    Mehanička radionica za pile

    Dobra stara pila. Opcija je da staviš veči cilindar i klip.
  23. D

    Mehanička radionica za pile

    Misliš 535 ?
  24. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    To je ko isprobal ? 65ccm 200€ free shipping 71 ccm 211€ freer shipping 71 ccm x torq motor 226 € free shipping
  25. D

    Husqvarna motorka

    Mora bit masno.
Na vrh