• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. D

    Mehanička radionica za pile

    Da stvarno. 55 serije imaju plastičnu usisnu granu. ak se ne zamnjeni komplet bude zaribala. I da ima majstra kaj samo zamjeni bat i jovo na novo.
  2. D

    Mehanička radionica za pile

    Ak da majstor garanciju. to je da opet ne zariba.
  3. D

    Mehanička radionica za pile

    Ak se zna zakaj je zaribala , da se ne ponovi onda meteor. PO kvaliteri ti je original pa meteor pa taiwan i kineski. o
  4. D

    Mehanička radionica za pile

    Zamjenski su slabe kavlitete. I imaš dvije vrste klipa . Al prvo je potrebno promjenit gumice i plastiku oko karburatora da se ukloni razlog to je da opet ne zariba. Koliko traži za klip i ruke ?
  5. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    kupiš je na tip motorke. Najjeftijije imaš kineske al su slabog kvaliteta. Oregon ti je od 20 pa 30 € pa do 60€.
  6. D

    Kako do vise mlijeka

    Nemam pojma o ishrani, siguno se to najde na internetu. Ali ja gledam koiko te na kraju košta 1 litra mljeka. Tako da izbacit to kaj kupuješ - premixe i kupit još jednu ili da se oteli.
  7. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    @ Draško Husqvarna 390 xp ti je stari model, kaj gledam se prodaje samo još u bih. Kaj pratim druge forume šaltaju iz 372 xp 390 xp,395 xp na novije 572xp. Lakša manje troši...
  8. D

    Lucerna

    Zimska brazda , priprema roto brana, sijana sredinom 4 mjeseca.
  9. D

    Lucerna

    Pital bi zakaj mi lucerna slabo raste.
  10. D

    Husqvarna motorka

    @iwanho Nekak sam pomješal sa 2258
  11. D

    Husqvarna motorka

    Da al tvoj traktor je hobi varijanta. Al opet imaš motorku koja ima autotune ak se sječam. Ja mač ispuham sa kompresorom, ja je nebi štelal na manje . tvornički je podešena. Ti pati da ak ti dugo stoji da izliješ bencin iz rezervoara in staviš frišnu mješavinu.
  12. D

    Husqvarna motorka

    WhatsApp Ak ne voziš golfa 2d i trakotr iz 80 ih imaš elektroniku posvuda. A kupnja polovne je loto.
  13. D

    Husqvarna motorka

    Absolutno novu. Ak je profi rabi nek gleda 572 xp ili 565 imal na testu par dana i to je milina za radit i mala potrošnja.
  14. D

    International

    Dobra stran za ihc i international traktore http://www.ihace.de/01_schlepper/01_schlepperindex.htm
  15. D

    Husqvarna motorka

    Čuvaj ju jer djelova praktički nema.
  16. D

    Husqvarna motorka

    Jonsered je pod husqvarnu več 20 + godina. Radili su sporedne modele. A sad su tu znamku ugasiuli.
  17. D

    Husqvarna motorka

    Da. Najdi mi njihovu verziju nove husqvarna 572 xp . To kaj imaju stran , prije pola godine je bila i u našem jeziku, sa opisima modela.
  18. D

    Husqvarna motorka

    Jonsered više ne postoji. To kaj se prodaje su kaj jim je ostalo po skladištima.
  19. D

    Mehanička radionica za pile

    Kod mene je bila fina piljevina u fergazeru.
  20. D

    Kukuruz 2019

    Piše, duboko oranje....po mojem iskustvu slabji rod.
  21. D

    Kupnja i remont "raskantanog" traktora

    Po meni je farmer mehanik i ekonomist i na kraju farmer...
  22. D

    Ulja za mješavinu , dvotaktna ulja

    Kak malo troše te nove motorke trebaju malo jaču mješavinu.
  23. D

    Ulja za mješavinu , dvotaktna ulja

    Svak svoje, ja koristim original xp i 40:1 omjer. Gareža nema, svječka je čista. Veči vam je problem slaba kvalitet bencina i etanol u njemu. Kod nas se dobije aspen bencin. https://aspenfuel.co.uk/products/aspen-fuel/
  24. D

    Ulja za mješavinu , dvotaktna ulja

    Ja koristim original djelove za motorke i druge strojeve jer najviše izdrže i paše brez problema, tak ne eksperimentiram sa uljima.Kaj je predpisala tvornica. Evo ove godine sam potrošil 2x 1l husqvarna xp ulja, to je 2x 18 € .
  25. D

    Bijelo vino!

    Šečer i hrana se dodaje kad vrije. Ak imate 62 oe. vam je cilj 80 oe to je 18 razlike. 1kg podiže za 4 oe u 100litra (1hl) . to vam je 4.5 kg šecera za 100litra tako da vam treba 13,5 kg za 300 litra mošta. Obavezno u inox
Na vrh