• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. P

    Pozdrav od putnicare!

    odustao sam od holdera jer jako je teško naći dijelove,a po oglasima koji god sam našao nije mlađi od 80
  2. P

    MUTA motokultivatori

    danas išao u grad pa našao neki servis ouatro u podvinju pa ću komplet mtk odvesti tamo,a za dijelove su preskupi,sajla kvačila za hondu f600 100kn!!
  3. P

    MUTA motokultivatori

    evo u sl brodu zatvorena poljoopskrba,a meni treba nova sajla kvačila i jedna brtva na fergazeru. zna li netko gdje bih mogao naći tu brtvu u sl brodu,a sajlu ću vjerovatno staviti od honde f800.
  4. P

    Priključci za motokultivatore

    na ovo ako slučajno staviš dlan,pozdravi se s njim jer treba samo produžiti osovinu i odlično za ubijanje!!! :icon_super: :icon_hang: :icon_hang: :icon_hang:
  5. P

    IMT motokultivatori

    sve to zahvaljujemo "pravim" majstorima pa tako i čovjek od kojeg sam kupio mtk igrao se majstora i sredio mjenjač :icon_axe:
  6. P

    Holder ED2 motokultivator

    nisam vidio ni da se vrti kardan a i ovo je veći i jači model pa on možda i ima sinhro brzine,al mu stroj dimi ko parna lokomotiva i jako se pati s njim pri oranju.
  7. P

    MIO Honda F600/620

    možda da uzmeš ovaj mjenjač od f28,možda ti on paše,a i nije skup,samo 350kn http://www.njuskalo.hr/strojevi-alati-ostalo/motokultivator-g-28-getriba-oglas-6695558
  8. P

    Pozdrav od putnicare!

    pozdrav! imam mtk gorenje muta specijal,koji namjeravam prodat i kupiti holdera,samo modele ED2,E11 i takve veće jer imam oko 0.5 ha zemlje,tko ima za prodat holdera naka mi se javi na pp.
  9. P

    MUTA motokultivatori

    negdje sam na forumu našao da je rapid drugi naziv za standard,a rapid S specijal ali nisam siguran je li to točno,poslikaj malo ti svoj mtk pa će znalci reći svoje.
  10. P

    Koji je ovo motokultivator?

    imam u blizini autootpad pa ću vidjeti da uzmem mjenjač od auta i našo bi neki zadnji pogon, mjenjač od imt-a bi uzeo s pogonom,a gledo sam na njuškalu holdere i vidio da ga još sokol prodaje,i ako ga još nije prodo vidio bi s njim da ga uzmem samo s 2 nastavka i bez prikolice.
  11. P

    Koji je ovo motokultivator?

    zato sam ja i rekao da bi uzeo mjenjač od imt-a,jer imt ima najrobusniji mjenjač,te bi postavio reduktor da imam prvu sinhro,a ostale brzine bi imo na holderu i na MJENJAČU OD IMT-A.
  12. P

    Priključci za motokultivatore

    stavit ću si mali akumulator od negdje 9 volti
  13. P

    MUTA motokultivatori

    moguće je da ti imaš mutu standard,ona u prvoj je brža od maestralke u drugoj,ako imaš točkove 12 cola,kupi si one najmanje(mislim da imaju 8 cola).
  14. P

    Priključci za motokultivatore

    u planu je izrada stroja za razbacivanje gnojiva ili kako se to već zove,ali ne preko kardana nego preko jednog istosmjernog motora sa reduktorom,već je započet pa možete vidjeti kako će otprilike izgledati,a ovaj dugački navoj na slici ću skratiti i na njega postaviti motor.slike...
  15. P

    Koji je ovo motokultivator?

    ako kupim holdera i ja bi si napravio tako nešto za njega,ali bi pokušao nabaviti getribu od imt-a 509,tako da imam i brzine odozada i reduktor da mogu imati makar jednu 4x4 brzinu
  16. P

    Holder ED2 motokultivator

    gledao sam baš toga jučer i piše da jako teško pali,i hodor pogledaj ovo:agriu možda,ali bi uzimao samo se hatz motorom.
  17. P

    Holder ED2 motokultivator

    danas instaliro chrome pa mi ovo preveo: Traži single-osovina s plugom. holder ili drugi. Može također biti oštećen. Selbstabholer u. uplatom gotovine i oko Lüneburg danne planinskom Uelzenu Kreirano sa eBay oglasi app. Sada besplatno preuzimanje iPhone aplikacija ili Android app opterećenje...
  18. P

    Holder ED2 motokultivator

    ne želim se opariti,nego kad sam vidio koliko su jeftini,bolje da prodam onu moju groznu mutu i kupim holdera. sumadinac,nije mi bitno da ima frezu,napravio bih flanđu na koju bih mogao kačiti nastavke od labina,a ovaj koji sam gledo košta 300eur i još transport 50-100eur ne košta on puno,ja...
  19. P

    Holder ED2 motokultivator

    sumadinac možeš li mi prevesti ovo? Defekt oder voll funktionsfähig Suche Einachser mit Pflug. Holder oder anderes. Alles anbieten. Erstellt mit der eBay Kleinanzeigen App. Jetzt kostenlos iPhone App laden oder Android App laden. Suche Einachser mit Pflug. Holder oder anderes. Kann auch...
  20. P

    Priključci za motokultivatore

    to je to samo što bi takve špule stajale na osovinama,ovaj dida mi je zakon,on stoji a drugi rade :icon_super:
  21. P

    Agria 400

    prodaj to nekome i kupi si mutu
  22. P

    Holder ED2 motokultivator

    kako ovo sjedalo izgleda naspram holdera :(rofl): http://imageshack.us/photo/my-images/842/holdered2.jpg/
  23. P

    Priključci za motokultivatore

    ja sebi mislim napraviti vitlo tako da na osovini od točka zavarim neku veću maticu i prorežem ju pa samo zakačim sajlu na maticu i negdje za neko drvo i ubacim u prvu,ali to ću napraviti na muti
  24. P

    Holder ED2 motokultivator

    jel znaš neki oglasnik u njemačkoj,ja bi možda uvalio mutu nekom i kupio neki takav"strojčić" :D:
  25. P

    Holder ED2 motokultivator

    ja bi to ponudio nekom,npr.tehničkom muzeju u zagrebu,pa bi vidio,možda bi prodao ako bi ponudili cijenu jedno 200eur više,jer vjerovatno bi bili zainteresirani za 2taktni dizel motor zbog rijetkosti
Na vrh