• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. P

    MUTA motokultivatori

    ja sam rekao da ta prva NIJE u biraču,te kada je pogodim,odma izbaci iz nje
  2. P

    Holder ED2 motokultivator

    mislim da ga proda zbog 2taktnog motora jer je takav motor rijetkost!
  3. P

    Holder ED2 motokultivator

    sokole,ti imaš mtk sa dvotaktnim dizelom?ako imaš,prodaj to u neki muzej,oparit ćeš se i dobit pare za nekog labinca ili mutu!
  4. P

    Motokultivator Labin Progres servis i održavanje

    kako ti radi motor? vidim da je dmb pa neznam možda te zeza,jer ako te zeza nije isplativo popravljati neke veće kvarove.
  5. P

    Motokultivator LABINPROGRES

    upute imaš na četvrtoj strani tema
  6. P

    MUTA motokultivatori

    kad mi je na tom leru,tj."prvoj",stalno nešto zuji,pa da ne postoji mogućnost da je zubčanik od "druge"preblizu tom leru,pa kad malo poguram ručku naprijed, onda mi hvata"drugu"? :icon_scratch:
  7. P

    Koji uzeti od 14KS?

    imaš mutu maestral sa"14"ks i ona ima transportnu brzinu koja ida cca 15-20 km/h,a i dobra je za frezanje,govorim iz iskustva jar susjed ima maestralku,ali sa 6 ks već 20 godina,a samo je lamelu promjenio jer mu je proklizala.
  8. P

    MUTA motokultivatori

    po tebi,ja imao 1 brzinu za frezanje,a 2 za košenje i 1 za transport,a ja imam 2 za frezanje,2 za košenje i 1 za transport.pa meni je onda još bolje! :icon_pidu:
  9. P

    MUTA motokultivatori

    zašto ja onda imam na jednom"leru"prvu za frezanje?
  10. P

    MUTA motokultivatori

    kako da ima 2 lera na lijevoj,jer na jednom"leru"ima prva brzina naprijed i to ovako ide: 2 1 2r ler 1r
  11. P

    MUTA motokultivatori

    ne znam kako ljudi mogu toliko lagati,pa pogledajte ovo: http://www.njuskalo.hr/traktori/motokultivator-oglas-4191121
  12. P

    MUTA motokultivatori

    vidi se da je čovjek od koga sam je kupio "picajzla" pa me ne bi čudilo da ju je izbacio sam jer je htio možda još jedan ler jer mi je bilo čudno da za 3 brzine imaju 2 lera.
  13. P

    Koji uzeti od 14KS?

    za što ti treba uopće taj mtk? za košenje i transport ti je muta maestral, a za frezanje ti je labin i goldoni
  14. P

    MUTA motokultivatori

    neću je prodavati jer ako treba dati 100 eur nije problem,a i za neke stvari susjed ima maestralku tip od kojega sam ju kupio kaže da mu je bila prespora za frezanje pa postoji mogućnost da je on izbacio tu brzinu iz mjenjača :icon_pidu:
  15. P

    Koji je ovo motokultivator?

    kačenje je tamo mislim na ručkama ona cijev
  16. P

    MUTA motokultivatori

    proširivači za mutu gorenje pa napraviš kod tokara :icon_e_biggrin:
  17. P

    MUTA motokultivatori

    kupio sam novi mtk pozdrav! kupio sam novi mtk,mutu specijal,motor je la300,ali u odličnom stanju. problem je u tome što jedna brzina(za frezanje)nije uzubljena te kada je uspijem pogoditi izbaci iz nje:icon_axe:.najviše mi je potrebna za frezanje te pomalo i za prijevoz.nisam je ni puno...
Na vrh