• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Z

    Trimeri

    Ramda
  2. Z

    Tv serije 700

    Masiva (Bjelovar) inverzija sa dva izlaza 940 kn ,inverzija sa jednim izlazom i promjenom smjera 550 kn i prijelaz sa tominog kardana na standardni 370 kn .
  3. Z

    Priključci za motokultivatore

  4. Z

    Priključci za motokultivatore

    Uspomena iz mlađih dana , već 18 godina stoji na istom mjestu .
  5. Z

    Priključci za motokultivatore

    Molim ako je ko voljan da mi objasni za ove šipke na sijačici koje stoje okomito iznad kutija, kamo i kako se postavljaju ( zar ne bi trebale pratiti prethodni red tj iscrtavati sljedeći? nije mi blizu pa da otkrijem kako ) .
  6. Z

    MIO Honda F600/620

    Da u getribe serije 6XX .
  7. Z

    Malčeri

    Za vodilice bi se možda nešto našlo kod Hiržina u Varaždinu , ne treba kupiti cjelih 6 metara .
  8. Z

    Prijenos, mjenjač, hidraulika, upravljanje, kočnice.....

    Treba pregledat i osovinu na kojoj je bio mali zupčanik kardana jer su skrhani zubi prema vilici , da li su dobri utori za seger jer po ovom izgleda da prvog segera nije ni bilo , pa je zupčanik kardana samim uključivanjem na ručici otišao previše naprijed i nije zahvačao cjelom širinom zuba.
  9. Z

    Božić i Nova Godina

    Sretan Božić forumašima koji danas slave .
  10. Z

    Božić i Nova Godina

    Želim Vam sreće i uspjeha u Novoj 2020. godini .
  11. Z

    Božić i Nova Godina

    Sretan i blagoslovljen Božić .
  12. Z

    Motokultivator GOLDONI

    Prije bih rekao da mu fali centralni nož ili je poderan do amena , trebao bi biti na sredini getribe . Njegova uloga je da koći frezu tj ne dozvoljava da se zaletava i da gura mtk ,ujedno i vuće u dubinu .
  13. Z

    Roto kosilice za Honde

    Ovim redom je složeno kod mene , s time da još dolazi podloška ispod male šalice vidi se na osovini s ljeve strane , možda ti pomogne .
  14. Z

    MIO Standard 350

    Da na ovoj slici je samo crna al zadnja 4 motora koja su bila kod mene svi su imali namotaj za svjetlo i povućenu žutu žicu pored crne
  15. Z

    MIO Standard 350

    Meni osobno nejde u glavu tj nije mi jasno čemu su na te umo motore stavljali namotaj za svjetlo ?
  16. Z

    MIO Honda F600/620

    Pa npr. kad remen nije dobro podešen, potegneš ručku kuplunga prema sebi a remanica na getribi se i dalje vrti pa šaltaš tj mjenjaš brzinu i čuješ onaj uhu ugodan zvuk "krčenja". Negdje je u uputstvu pisalo da se ulje u getribi mjenja svakih 300 sati , sad nitko od nas niti broji sate niti...
  17. Z

    MIO Honda F600/620

    Mislim da je motor ipak gx160 pa mu je 0.6 lit ulja dovoljno , a za filter (u ovom slučaju crni poklopac ) i getribu vrijedi isto kao što sam pisao u prijašnjem postu.
  18. Z

    MIO Honda F600/620

    Ako je motor gore g200 onda ide 0.7 lit , zračni filter otvoriš izliješ staro ulje i opereš naslage na dnu. Naliješ novo motorno ulje da se prelijeva po komorama , a sastrane postoji oznaka razine , s gornjeg dijela tj crvenog poklopca izvadiš one dvije spužve i opereš u benzinu i osušiš...
  19. Z

    Božić i Nova Godina

    Sretan Božić forumašima koji danas slave .
  20. Z

    Božić i Nova Godina

    Želim Vam sretnu ,uspješnu i zdravu 2019 godinu !
  21. Z

    Božić i Nova Godina

    Re: Bozic I Nova Godina Želim Vam sretan i blagoslovljen Božić !
  22. Z

    Motokultivatori holder

    Da kako kažu , za svaku pohvalu . U svaki tvoj projekt je uloženo i truda i vremena i zato je konačni rezultat odlićan . Još samo taj filter zraka sredit pa da bude tip -top .
  23. Z

    Trimeri

    A i sam zvuk motora pod opterečenjem za 5,2 KS zvuči jako profesionalno.
Na vrh