• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Priključci za motokultivatore

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Ja ne znam šta ti treba više, ja sa njime radim godinama, brazdu otvori, krumpir nagrne tako da ja ne znam šta ti više treba
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
Ovo je napravljeno izrazito loše.
Ne znam u čemu je problem,možda kaj nije pofarban :unsure:,koga briga,glavno da je funkcionalan. Moj je još hrđaviji pa me to uopće ne zabrinjava.;)
Jednog dana kada mi ne bude trebao budem ga pjeskario i pofarbao da me potsjeća na neke dane iz mladosti
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,494
Priključak u vratu, uopće nema lemeša, ma ružan je ko lopov. Taj ko ga je radio izgleda da nikada nije ni vidio kako izgleda razgrtač! :hahah:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Aj da je netko drugi komentiro ali ti...i ovako samo prduckas po svim temema na forumu a nema neke vajde od tebe...meni radi meni je dobar, a ti koji sadis dve brazde krumpira slazi plug pol godine
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
357
Molim ako je ko voljan da mi objasni za ove šipke na sijačici koje stoje okomito iznad kutija 20191117_155238.jpg , kamo i kako se postavljaju ( zar ne bi trebale pratiti prethodni red tj iscrtavati sljedeći? nije mi blizu pa da otkrijem kako ) .
 

LukaLubina

Novi član
Tu od
1 Lip 2020
Poruka
4
Jel moguće napraviti od freze malcer bez okretanje smijera samo podizanjemfreze malo iznad zemlje
Moze pomoc?
 

Pejoni

Novi član
Tu od
18 Ruj 2020
Poruka
1
Pozdrav ljudi, planiram da kupim kosu za imt 506. Da li mi preporucujete rotacionu kosu ili striznu? U Srbiji ima covek koji pravi rotacione kose za ovaj kultivator
 
Na vrh