• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. D

    Husqvarna motorka

    To da dekomp ventil slini nije ok. Staviš vijak i to je to. https://www.lsengineers.co.uk/cylinder-plug-bolt-for-partner-husqvarna-k650-active-k750.html
  2. D

    Husqvarna motorka

    Ti komdekomp ventili slabo dihtaju. Ja sam stavil šraf- dobiješ ga na servisu. I meni je tak puklo na auspuh kad sam slučajno pritisnil dekom ventil.
  3. D

    Husqvarna motorka

    To je 03 godina? Prije x torq ? Cjena ?
  4. D

    Radovi u šumi, izrada drva

    I da se nikom nije niš dogodilo. Mač imaš 45 cm ?
  5. D

    Radovi u šumi, izrada drva

    Da odmah razkalati. A kaj si delal sa panjem ?
  6. D

    PŠENICA sjetva/žetva 2016-2021

    Ne: ja bi išel i ručno pobral.
  7. D

    PŠENICA sjetva/žetva 2016-2021

    Ak imaš ta sebe neznam zakaj bi ju strupil. Na takvoj površini ti je razlika med slabim i dobrim prinosom jedna vreča.
  8. D

    Kukuruz 2019

    Totalcem i poslje posijat.
  9. D

    Kukuruz 2019

    Ja jim dajem kaj imam, kod nas je crveni bil za životinje a bjeli za žgance. Ali sad jedu hibride jer se uglavnom to jede.
  10. D

    Husqvarna motorka

    Za nove piše da se prvih 10 vura ne tera neopterečena na ful gas. Kaj niko ne bere priručnika?
  11. D

    Husqvarna motorka

    Motorka nije pravljena da radi na leru. Meni su novu natočili i gasa do blokade. I to je razdada. Poslje samo xp ulje i svjež bencin. Kad je upalim pustim da radi 10- 15 sek da se ugrije i prije gašenja da se malo ohladi. Veči vam je problem nekvalitetni bencin i etanol u njemu.
  12. D

    Husqvarna motorka

    To ti je pila koja radi 20 godina bp. Koliko km te koštala?
  13. D

    Kukuruz 2019

    U lumaxu ti ima dual golda . Lumax je najbolji kad je kukuruz i trava več vani. I sad je prehladno , tako da počekaj da izraste.
  14. D

    Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

    Oregon versa cut ili nove husqvarna x-force. brez mazanja zubčanika i lakši od predhodnika.
  15. D

    Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

    Kupiš onu koja je najlakša.
  16. D

    Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

    Da znam 365 kod nas je 690 €, Plastični djelovi recimo https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/6109ozTp89L._SX425_.jpg 30 € kinez original ak se sjelčam preko 100 €.
  17. D

    Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

    I ja sam za 365 , dobiju se i dosta kvalitetni kineski djelovi al bu potreba.
  18. D

    Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

    Kupiš za to kaj rabiš. 365x torq možeš sam da "upgrejdaš" na 372. Kakve su cjene 365 x torq kod vas
  19. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Popravak model je 135 ne 145.
  20. D

    Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

    Stihl 361 ti je stari model od prije 10 godina. Profi model. Zamjenil ga je 362.
  21. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Od tih malih hvale husqvarnu 145 stari model - cjela iste boje. Kod nas su 250 €, kakvse su cjene kod vas?
  22. D

    Paulownia - drvo buducnosti

    Meni se bagrem bolje dopadne. Kako uzgojiti sadnice.
  23. D

    Mehanička radionica za pile

    Ja sam na jednoj motorki radio sa silikonom namjesto dihtunge ispod cilindra i je držlo jedno 5 godina.Pila je bila za rezervu tako da nije dost radila.
  24. D

    Mehanička radionica za pile

    Ta diht masa na bazi silikone nebu dugo držala . Za mazat po motorkama imaš loctite 518.
  25. D

    Mehanička radionica za pile

    NE, silikon nije za takva mjesta.
Na vrh