• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Z

    Krumpir

    Ma ja bi ga zaštitio al mi onaj s kosom mahal iznad glave (16. 5. povreda na poslu pukao potkoljenični i nat. mišić. Zatim 30 smješten u Klenovnik upala desnog plučnog krila i šećer na kraju 22.6. otkinuo se ugrušak od donjeg mišića i dobio emboliju pluća .Skinut sa intezivne i hvala Bogu...
  2. Z

    Krumpir

    Crna kao da se osušila , kao da je kraj vegetacije , šteta što nije slikano
  3. Z

    Krumpir

    E nakon što je moj preživio mraz i nakon što je u potpunosti zatvorio redove . I što je izgledao kao da ga je sam Bog sadio jučer javlja supruga da je cima u potpunosti crna , e baš imam sreće ove godine
  4. Z

    Krumpir

    Pa to mjesto je skoro ko neka kotlina , okolo nas su sve šume tak da nam mraz nije napravil nikakve štete .Čak su orahi i grah sasvim zdravi tj nisu nazebli.
  5. Z

    Krumpir

    Evo mog krumpira na današnji dan (prve dvije slike) , naravno sjeme od uvažene forumašice Johabice ,a zadnja slika domaće sjeme slikano 9. 5. .
  6. Z

    MIO standard F-400

    Ne mora biti, u orginalu na ručki se nalazi jedan limić kojim stisnutu ručku zakočiš pa je remeni prijenos odvojen.
  7. Z

    Iskustva s alatom

    Često na poslu koristim rućnu mazalicu i punim ju špahtlom . I kad imam problema sa zrakom maknem crijevo sa niple i samo brzo pumpam mazalicu da istjera zrak te opet krene mast .Nit ju odšrafljujem nit odzračujem na onom pipcu ,narvno mazalica mora biti koliko toliko ispravna. I ponekad ju...
  8. Z

    Motori Tomo Vinković

    Evo par slika motora za koji sam postavio pitanje, možda će nekome biti dovoljno da prepozna model ili ću ga morat otvarat da izmjerim promjer cilindra .
  9. Z

    Motori Tomo Vinković

    Jesam smotan, svijetlio sa mobitelom po motoru a na kraj pameti mi nije bilo da ga poslikam.
  10. Z

    Motori Tomo Vinković

    Molim pomoć u vezi Lombardini motora , imam u ponudi jedan motor ali se na pločici ne vidi model motora, sve što mogu očitati sa ploćice je utisnut broj 5017479 . Na bloku na strani regulatora zraka još postoji oznaka c8 , anlaser je jačine 1,4 kw .Na poklopcu ventila je samo jedan čep koji...
  11. Z

    Uskrs

    Dragim forumašicama i forumašima sretan i Blagoslovljen Uskrs.
  12. Z

    Roto kosilice za Honde

    Ova remenica za pogon kose je identična onoj sa druge strane i ako se ne varam ima jednostruke remenice na motoru i getribi , trebala bi ić manja remenica da digne okretaje al opet ostaje brzi rikverc
  13. Z

    Kikiriki

    Kikiriki stigao na kućna vrata , još jednom veliko hvala .
  14. Z

    Kikiriki

    Zahvaljujem na sjemenu , jeste li dobili pp nešto me veza zeza.
  15. Z

    Kikiriki

    Mogu li ja biti taj ?
  16. Z

    MIO Honda F600/620

    Kad je zadnji put mijenjano ulje ? Provjeri nivo mora ga bit do čepa , možda ga je previše ,možda je neadekvatno ulje (treba bit motorno)
  17. Z

    Malčeri

    Svaka čast , lijepo urađeno , nego da pitam jel na valjku spirala bila ili si ju radio , ako je izrađena koja je njezina svrha?
  18. Z

    Pomoć kikiću

    Re: SLIKE - NEZGODE, LOMOVI... Molim da se i meni pošalje broj tekućeg
  19. Z

    Automobili

    Za 1.5 dci zupčasti ,stazni ,španeri ,vodena pumpa 1000kn (isto rouvillle i continental) .Za 1.9 tdi sam samo španer staznog platio120 eura
  20. Z

    Objekti - Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

    Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije Ne bavm se ja time, već ti je to telefon od firme u Vrbanovcu -nema reklamiranja ne. Pa ovaj trapez i jesu ploće valovite samo im je val u obliku trapeza pa od tud i taj naziv. A kaj se tiće imitacije crijepa , nema tu pomaka kad se sve dobro...
  21. Z

    Objekti - Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

    Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije Sa filcom- imitacija crijepa 53 kn +PDV -trapez visina vala 40 54 kn +PDV 042/405-140
  22. Z

    IMT 506LS obnova. Konacno i ja jednu uzeo.

    A onda bi stari meštri pitali kaj je sa abrisom?
  23. Z

    Božić i Nova Godina

    Re: Bozic I Nova Godina Želim Vam sretnu i uspiješnu Novu 2016 !!! :icon_kidra:
  24. Z

    Šta smo radili danas

    Moj recept je sljedeći :na 1kg soli 2 velike žlice bijelog papara (mljeveni) 3 velike žlice šećera i 4 zgnjećena ćešnja češnjaka , s tom smjesom dobro natrljati komade mesa sa svake strane te višak otresti i staviti u posudu (meso naravno), dva dana se meso ne dira a onda se zalije vodom . Za...
  25. Z

    Božić i Nova Godina

    Re: Bozic I Nova Godina Dragim forumašicama i forumašima želim sretan i blagoslovljen Božič !
Na vrh