• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Z

    Priključci (tvornički i homemade)

    Jel to ono što se spuštalo ispod zadnje osovine pa se upiknulo u zemlju(zakočila kola) kako bi životinja u brijegu malo predahnula
  2. Z

    MIO Honda F600/620

    Bez obzira što imaju polugu gasa imaju predviđeno mjesto gdje dolazi sajla,samo se onda popuša jedan vijak koji steže polugu gasa (da ne šeće sama kod vibracija) kako bi sajla nesmetano mogla dodavat i oduzimat gas.
  3. Z

    MIO Honda F600/620

    Re: MIO G 200 c Model ili ti ga tip je naveden na getribi, sa desne strane gledajuć od strane rućki ispod crnog plastičnog poklopca vratila za pogon priključka,tj u blizini žutog čepa za doljevanje ulja u getribu.(malo pobrisat krpom ,slova su utisnuta)
  4. Z

    Motori Tomo Vinković

    Re: Najbolji Tomo Vinković E da su probali u brijeg vidjeli bi koliko ta tri konja znaće.
  5. Z

    MIO Honda F600/620

    Da na te iste produžetke se montiraju noževi
  6. Z

    MIO Honda F600/620

    Samo noževi tj sklopovi noževa od serije 6XX ti odgovaraju ( serija 4XX ima manji promjer osovine), osobno meni je ljepše frezat sa po tri sklopa sa svake strane , kada su sa svake strane samo dva sklopa noževa voli se zakapat a i zbog širine ti je slaba iskoristivost stroja, po mojem skromnom...
  7. Z

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Još dodaj 250 kn i kupiš stihl ms170D (Colibri,Karlovac) , koja sa svojih "stvarnih" 1,6 ks je još uvijek jača od ove dvije zajedno i bude nadživila i jednu i drugu.
  8. Z

    MIO Honda F600/620

    I provjeriti odušak ispod jarma
  9. Z

    MIO standard F-400

    Gledaj ovako sa mojeg stajališta,ako remenice nemaju neko teže oštečenje ne vidim razloga da kupuješ za rezervu , jer ako u osam godina nisi promjenio remen onda če te remenice sigurno durat dok si živ , nego skini ti poklopac od prijenosa pa vidi dal imaš duple remenice , ako imaš sreće još je...
  10. Z

    MIO standard F-400

    Sa remenica nečeš ništa oćitati,ali ih možeš izmjeriti .Remenice se mogu kupiti, ali cijene kod nekih i nisu baš tako pristupaćne,najbolje preko njuškala .Ček malo ti se raspituješ za remenice a trebao si dimenziju remena ,kaj se dododilo s tvojim remenicama ? I jesu li kod tebe na f-450 duple?
Na vrh