• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

4WD

4

4WD

Guest
Ja sam slučajno nabasao na ovaj forum i svidio mi se pa ajd da se učlanim... Ja sam Robert,živim u okolici Bjelovara. Od mehanizacije imam Fendt 275s 92 god i Torpedo 55 98 god. Od prikljucaka balirka claas dominant, plugovi 12 coli visoki kl., tanjurače 24 diska, prikolica za stajnjak Deutz Fahr 5t, pauk 4,5m, drljače, jednoosovinska kiperica3t, sijačice za žito i kukuruz... Nedavno sam kupio i prednji ind. utovarivač za Fendta al još nije montiran... Obradjujem oko 25 jutara zemlje i malo radim i usluge.. Inače radim u jednoj firmi u Bj.

27520s.jpg
 
4

4WD

Guest
Re: Novi na forumu

Ja sam inače iz Predavca. Čini mi se da ste dobra ekipa tu... U čemu je bio problem sa slikom, prevelika? Može, preimenuj je tak onda.
 
4

4WD

Guest
Re: Novi na forumu

E da zaboravih... Hvala ekipi na dobrodošlici...
 
Z

zrine892

Guest
puno pozdrava i srece na ovaj forum...vidim po slici na avatar da si dobro zaglibio sa torpedom ;) ;) ili je to bilo duboko oranje???
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
dobro došao na forum...ne znam što si čeko do sada da se učlaniš :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: uživaj...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
Re: Novi na forumu

vinogradar kaže:
Dobro došao na najbolji forum u Hrvata!!!! :D :D
Bil bi da nema administratora i moderatora ;) :scratch :lol: :lol:
 
4

4WD

Guest
A ne nisam zaglibio s 55icom na avatar slici. Dobra je zemlja pa je išlo kojih dobrih 35 cm dubine. A negdje nemreš ni 20 kak spada... Još ak su lemeši oštri :mrgreen: :mrgreen:
 
R

Ratarko

Guest
Vaoo :shock:
To je neki tvoj izum ...taj stroj ?
Slično tome je napravio član zjockoo ali on svoj stroj gura ispred traktora na prednjem hidrauliku .
Da li imaš detaljniju sliku kako izgleda njiva nakon što prođeš sa tom "drljačom" ?
 
4

4WD

Guest
Trenutno nemam, slikat cu sutra pa cu stavit. Trenutno muku mučim s majstorima, ne pašu mi nosači za pr. utovarivač a svi neki filozofi... evo još jedne slike stroja Obrisan neispravan link.
..
 
4

4WD

Guest
Prednja šinja je fiksna i ima noževe napred a druga je pomična i može se produljivat i skraćivat
 
R

Ratarko

Guest
@4WD
Jednostavan stroj a izgleda da radi dobro . Teško je reći jer slike nisu baš naj-naj...

PS. prepravi svoje postove sa slikama tako da obrišeš onaj IMG ispred linka od slike ( a možda i na kraju linka ima jedan IMG viška , nisam siguran ) tako da se slike vide direktno a ne samo linkovi na slike . Postove prepravljaš sa tipkom UREDI koja se nalazi malo desno u svakom tvom postu . Kada misliš da si napisao post kako želiš onda ne klikaj na dugme Pošalji nego na dugme Prikaz . Na taj način možeš vidjeti da li su ti slike ispravno stavljene ili ne .
 
4

4WD

Guest
Hvala na savjetu. A slikano je mobom predvečer, sutra ću slikat po danu da se bolje vidi a i da se vidi šta strojček napravi :mrgreen: :mrgreen:
 
T

Tonxy

Guest
hej pozz i zelim ti dobrodoslicu sa malim zakašnjenjem!!

ti si jedan od nas torpedaša!! heeh!! :mrgreen:

lijep i zanimljiv strojček!! pozz :mrgreen:
 
Na vrh