• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

6.1.1. obrada, bodovi

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
Evo da pratimo kako ide i 6.1.1. Koliko imate bodova, kada je tko u obradi itd itd
 

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
može, koliko bodova vi imate?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
Slažem se, ali ok, očekivala sam da će i duže trajati
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
ovo vam je odprije mjesec dana, ja više ne pratim jer nemam klijenata u obradi, a vi probajte nazvati u Agenciju, ponekad daju kvalitetnu informaciju telefonski

Operacija 6.1.1. – Četvrti natječaj – alokacija iz fonda EURI

  • Natječaj je objavljen dana 12. listopada 2021., a otvoren od 3. prosinca 2021. do 31. siječnja 2022. godine.
  • Raspoloživa alokacija iznosi 152.563.412,00 kn, što je dostatno za financiranje 405 projekata.
  • Na dan 12. srpnja izdano je 365 odluka o rezultatu administrativne kontrole od čega su izdani ugovori za 241 projekt vrijedan 90 milijuna kuna.
  • Očekujemo dovršetak obrade većine zahtjeva tijekom srpnja i kolovoza, s time da objava konačne rang-liste ovisi o rezultatu rješavanja po žalbama.
  • Trenutni prag prolaznosti je 53 boda pri čemu postoji mogućnost spuštanja praga na 52 boda.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Vidio sam to i po tome bi trebao proći, među prvima sam sa 53 boda na inicijalnoj.
Ima li kakav e-mail?
 

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
Možete poslati upit na njihov info mail info@apprrr.hr, ali ja bolje informacije dobijem ako zovem. Možete preko centrale 01/6002-700 pa nek vas spoje, a možete probati i 01/6002-960, nekad daje informaciju o mjestu na listi bez problema, nekad ne. Vjerojatno su se precjenili u brzini obrađivanja, malo korona malo godišnji i odmah zastoj
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Koja je svrha ograničavanja prijave na mjeru 6.1.1 ako je netko nositelj OPG-a duže od dvije godine? Mene zanima ta mjera ali sam nositelj oko 4 godine. I čemu je problem da ja nisam prihvatljiv kandidat za navedenu mjeru?
 

Najnoviji postovi

Na vrh