• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

7011 - 7045

  • Temu pokrenuo ggeohott19
  • Datum prvog posta
G

ggeohott19

Guest
jel velika razlika izmedju zetora 7011 i 7045 i dali bi se mogli iskombinovat ova 2 traktora..jesul im motori isti i to???
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Traktori su ti putpuno isti samo 7045 ima prednju vuču, koliko ja znam.
 
Z

zetor4718

Guest
Bosonoga kaže:
Traktori su ti putpuno isti samo 7045 ima prednju vuču, koliko ja znam.

Upravo tako!oznaka 45 označuje prednji pogon od prvih modela pa do 90-ih poslje ide oznaka 40 a za najnovije neznam niti me zanima!Jaki su ti zetori 7011 ili 7045 a imaju pravi zvuk motora.
 
G

ggeohott19

Guest
imam ja 7011... pa bi naso kakav okrsiti 7045 pa bi prebacio prednju vucu malo iskombinirat sta valja jer mi je zao motora u mog 7011 jer je ko bombona.... pa dali bi trebalo puno posla oko toga??? i dali je uopste moguce to izvest???
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Moguće je to izvesti samo je ne isplatno jer je cijena zetora visoka neovisno o stanju.
 
G

ggeohott19

Guest
pa bil se mogla nac prednja vuca, koliko bi kostala i kakve bi se promjene uradile??
 
V

vlado b

Guest
pa bil se mogla nac prednja vuca, koliko bi kostala i kakve bi se promjene uradile??

nema zetor 70 11 izlaz iz mjenjaca za prednju vucu mora se ubaciti jos jedan zupcanik i izlazno vreteno... i prednja vuca je oko 2000 eura...
 
Z

zetor4718

Guest
nema zetor 70 11 izlaz iz mjenjaca za prednju vucu mora se ubaciti jos jedan zupcanik i izlazno vreteno... i prednja vuca je oko 2000 eura...

točno tako!izvediva,ali skupa i nepotrebna investicija!
 

Najnoviji postovi

Na vrh