• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

7x(2x10'')=140'' u jednom prolazu

  • Temu pokrenuo IMT560DVforever
  • Datum prvog posta
I

IMT560DVforever

Guest
Neki to rade jednim plugom, ali moze i ovako :lol:

dsc00149w.jpg


dsc00155i.jpg
 
I

IMT560DVforever

Guest
To je bilo kod jednog mog prijatelja, skupila se ekipa, donjeli dosta pive... :partyman: ,pa navalili na posao... :lol:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
IMT560DVforever kaže:
To je bilo kod jednog mog prijatelja, skupila se ekipa, donjeli dosta pive... :partyman: ,pa navalili na posao... :lol:

Stvarno lijepo za vidjeti kad se udruže snage i jedni drugima pomažu!
 
Z

zekan7711

Guest
IMT560DVforever kaže:
To je bilo kod jednog mog prijatelja, skupila se ekipa, donjeli dosta pive... :partyman: ,pa navalili na posao... :lol:

ja mislim da niste :partyman: da se nebi odvazili na takvo oranje :D :scratch
imas jos koje slike od tog oranja :?: :?:
 
H

handrija

Guest
Stvarno se nema što reč.
Baš prekrasno oku za vidjeti.
Lijepo.
 
I

IMT560DVforever

Guest
Nije bila velika povrsina u pitanju, mislim oko 3 hektara, ali je bio cilj da se brzo zavrsi ;)
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
svaka čast baš ste maheri,kak ste se dogovorili oko redosljeda poslije :partyman
 
I

IMT560DVforever

Guest
Kako se smanjivala piva :drinkers: smanjivao se i slobodni prostor za manevriranje :lol: ,ali sve je dobro zavrseno, na kraju se decki malo rastrkali da dovrse krajeve,i to je to...Jedan je malo remetio poredak ,jer voli sukati poluge i stalno podesavati plugove,jos kad malo popije :roll:
 
Na vrh