• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

_markach_

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
pozdrav!
zovem se Marko (21) imam poljoprivredni obrt(ratarstvo,stočarstvo,mehanika,usluge...) ,obrađujem oko 33 rali (jutara) zemlje i 10 rali livada iz godine u godinu okrupnjujem zemlju .Stočarsto je tak objekti poluprazni farma sa 11 vezova za krave i tovilište svinja kap.80 kom. na rešetkama (trenutno i već 5g prazno),a i s kravama isto 4 kom+2 junice....Sijem kukuruz 40%,pšenica 40% ječam 20 % površina te nest sitno grah,krumpir u planu uljana repica.
(torpedo TD55A prodan i Rakovica65 nedavno prodana)
traktori :
DEUTZ 40 06 _ DEUTZ 70 06 _ HURLIMANN 490
 
Posljednje uređivanje:

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
Re: NEW AGRO

pozdrav uzivaj na forumu
jos jedan deutz-man i ja imam 45-icu pravi stroj :supz: :D
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: NEW AGRO

@branko
Znam za taj problem, rolo preše s valjcima nemogu po suhom raditi jer se bala unutra zaustavi, tj. valjci počnu proklizavati. Zato se mora balirati po rosi ili dok je malo vlažno. Ali preša s valjcima je jako dobra u zelenoj masi.
Dok rolo preša s "gumenim remenima" odlično radi po suhom. Sad zavisi za što ti treba za suho ili zeleno.
@markach
Pozdrav i dobrodošao.
Drago mi je da se pojavio još jedan Deutz lower :mrgreen: :mrgreen:
Stavi slike čim budeš mogao.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
Re: NEW AGRO

priključci;plugovi:
LEMKEN OPAL 90 3b. LANDSBERG 14" 3B. OLT 12" 2b. MF16" 1b.
TANJURAČE 24DISKA 2kom.nove i stare
ROTOBRANE SICMA ER300
SJETVOSPREMAČ 220
SIJAĆICA EBERHARDT MS/550 4reda
PRIKOLICE 3, 4, 5, 16 T
# GNOJ 4t I 8t
BERAČ SIP TORNADO 70
PAUK FELLA,OKR.SIP,RASIPAČI GNOJA 500 I 300KG
UTOVARIVAČ ZA DEUTZ,LEON 400,CISTERNA CREINA
SILOKOMBAJN,ROTOKOSA DF-185
ŠPRICA,KULTIVATOR,PLUG ZA KRUMPIR..........
.......bit će i slike uskoro po redu
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: NEW AGRO

zanimljiv hurli,,imaš još slika,,nisam nikada vidio takoga,,kako si zadovljan sa njim?
 
Z

zrine892

Guest
Re: NEW AGRO

zanimljivo..ajd ti poslikaj tog deutz ako imaš čime...riješi se rakovice i kupi jos jednog deutz-a...;) ;)
 
M

mladen

Guest
Re: NEW AGRO

jel to 65ica koje je godiste i kako slusa imo sam je i ja al sam je se rjesio i svanulo mi je :weedman:
 
Na vrh