• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

" Ado "

A

Ado

Guest
Ćao svima drago mi je sto sam se registrovao na ovaj poljoprivredni forum .Zovem se Ado zivim u BiH,bavim se poljoprivredom imam 25 hektara obradivog zemljista posjedujem voćnjake:šlive,jabuke,trešnje,višnje,kajsije.Od poljoprivrednih strojeva imam"IMT 577 1999 god sa svim priključcima" ."Massey Ferguson 535X 33kw 45Ks sa priključcima"."Tomo Vinković" 22Ks sa priključcima.
"Frezu goldoni special 14Ks","Frezu Benasi 8Ks" .
 
G

GROF

Guest
...DOBRO NAM DOŠAL ADO!!!

...ČEKAM SLIKICE OD TOMICE VINKOVIĆA., A NARAVNO I OD DRUGI STROJEVA...
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
dobrodošao na forum,očekujemo slike strojeva a najviše me zanima TOMO VINKOVIĆ pa bih te molio da staviš slike :!: :!: :D :D ;)
 

ante15

Novi član
Tu od
9 Sij 2016
Poruka
6
[ante 15 pozdrav ! Imam 33 godine posadio sam prosle godine 108 sadnica ljesnjaka i ove godine jos planiram hektar.
 

Najnoviji postovi

Na vrh