• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Agrar Simulator 2011

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
teško radi jer je igirca puna bugova,kod mene je grafička 2 gb a ram 4gb pa na najnižoj rezoluciji radi kao kompjuter od 128mb rama i 68mb grafičke
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
dječki ja sam si skinul patch i igral sam na najmanjoj rezoluciji...niš nije štekalo sam kaj nije bilo onak da se vidi blato,rezi od traktora....onda sam odustal od njega i opet se na landwirt prebacil...:supz::gitarist:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
kolko ja znam da nema nikakvih modova za agrar a to znaći da nema nit mape:!:
 

David Deutz

Novi član
Tu od
21 Svi 2011
Poruka
15
dodatak nekoj igrici ili nečemu.....jel ti znaš koliko patcheva ima za as 11..koji si ti stavio...???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 
V

vedo

Guest
Moj savjet: Idi na Control Panel>Add or Remove programs>pronađi na listi Agrar Simulator 2011 i klikni na remove.Poslije toga instaliraš LS 2011 i miran si čovjek :partyman:
 

David Deutz

Novi član
Tu od
21 Svi 2011
Poruka
15
da dobra je igra,igram je već duže vrijeme...samo jel ko zna jel ima kakav patch da dobijem još nekih životinja osim krava...(npr. ovce)
 
Z

Zetor 2511

Guest
da dobra je igra,igram je već duže vrijeme...samo jel ko zna jel ima kakav patch da dobijem još nekih životinja osim krava...(npr. ovce)

na fs 11 imaš mapu gdje imaš ovce
 
Na vrh