• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Agria 507 ?

mac1

Član
Tu od
5 Svi 2012
Poruka
38
Pozdrav svima !

Ovako kupujem motokultivator uglavnom za kosnju trave i malo frezanje vrta , mada je kosnja u prvom planu , pa sam nasao na njuskalu staru agriu izgleda kao imt 507 samo sta ima 2 brzine i stara je oko 30 god.

Sad me zanima isplati li se to uzimati i ima li uopce dijelova kod nas za kupiti ?

o ovom se radi :
http://m.njuskalo.hr/vrtni-alat/motokultivator-agria-oglas-5050786
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
584
Pozdrav svima !

Ovako kupujem motokultivator uglavnom za kosnju trave i malo frezanje vrta , mada je kosnja u prvom planu , pa sam nasao na njuskalu staru agriu izgleda kao imt 507 samo sta ima 2 brzine i stara je oko 30 god.

Sad me zanima isplati li se to uzimati i ima li uopce dijelova kod nas za kupiti ?

o ovom se radi :
http://m.njuskalo.hr/vrtni-alat/motokultivator-agria-oglas-5050786

ja se nebih upuštao u tu kupnju.
jedini razlog za kupnju bi mogla biti niža cijena,loših razloga koliko hoćeš:
- staro i tko zna dal ima i pošto su djelovi
-vrlo vjerovatno loš karburator (a zamjena nije jeftina)
-dvotaktni benzinac, 250 kubika- jako nervozan i mušićav stroj (imam imt 506 pa imam nekog iskustva)
- velika potrošnja (meni imt 506 potroši 5l mješavine za isfrezati vinograd od 600m2- uglavnom previše).
 

mac1

Član
Tu od
5 Svi 2012
Poruka
38
ja se nebih upuštao u tu kupnju.
jedini razlog za kupnju bi mogla biti niža cijena,loših razloga koliko hoćeš:
- staro i tko zna dal ima i pošto su djelovi
-vrlo vjerovatno loš karburator (a zamjena nije jeftina)
-dvotaktni benzinac, 250 kubika- jako nervozan i mušićav stroj (imam imt 506 pa imam nekog iskustva)
- velika potrošnja (meni imt 506 potroši 5l mješavine za isfrezati vinograd od 600m2- uglavnom previše).

ok hvala , al vec sam odustal od toga jer nisam mogel nac dijelove njega :toimonster:
 

Najnoviji postovi

Na vrh