• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Agritechnika 2011

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Da li je tko ove godine posjetio sajam?mogu reći da je bio fantastičan i da to više ne propuštam.slike slijede poslije.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Da li je tko ove godine posjetio sajam?mogu reći da je bio fantastičan i da to više ne propuštam.slike slijede poslije.
Dok zemljak složi slike evo koja od mene.Na drugoj slici je DF iz Županje ,probajte kod nas dobiti onakav kredit kako piše na prednjoj šajbi.
DSC00820.jpg


DSC00923.jpg


DSC00991.jpg


DSC00988.jpg




DSC00919.jpg


DSC00860.jpg


DSC00859.jpg


DSC00852.jpg


DSC00838.jpg


DSC00835.jpg
 
Posljednje uređivanje:

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
super slike jel ono na trečoj slici špricer
Da,samohodna prskalica visokog klirensa,ubacili su vozilo ispod da dočaraju visinu usjeva.
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Da,samohodna prskalica visokog klirensa,ubacili su vozilo ispod da dočaraju visinu usjeva.

pa to skoro može špricat kukuruz kad dobije metlicu
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
jd jesi li to bio u grupi sa vrakićem?sa njim sam pričao u paviljonu 5 kod steyr-a.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dali ste to išli preko Županije , HPA , ili PK , neznam točno tko je organizirao , ali ono od srijede do nedjelje obilazak imanja u austriji .....
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Dali ste to išli preko Županije , HPA , ili PK , neznam točno tko je organizirao , ali ono od srijede do nedjelje obilazak imanja u austriji .....
Išlo se preko PK,obilazila se neka manja imanja u austriji te jedan dan na sajmu što je malo ali navodno se nije moglo drugačije organizirati.
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Dok zemljak složi slike evo koja od mene.Na drugoj slici je DF iz Županje ,probajte kod nas dobiti onakav kredit kako piše na prednjoj šajbi.

DSC00923.jpg

Za nevjerovati. Ali tako se daje poticaj seljaku i ratarskoj i stocarskoj proizvodnji. To je jedan od nacina.
I onda se cudimo zast smo iza njih 100 godina :rolleyess:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Išlo se preko PK,obilazila se neka manja imanja u austriji te jedan dan na sajmu što je malo ali navodno se nije moglo drugačije organizirati.


.... pitam zato što sam i ja trebao ići , ali nisam mogao dobiti slobodne dane na poslu :madmana::madmana: , tako da mi je baš krivo što nisam išao . Pa normalno da je jedan dan malo , na službenim stranicama od sajma piše da sve skupa izložbenog prostora ima 320 000 m 2 :rolleyess:
Najveći ovogodišnji sajam poljoprivredne mehanizacije u europi
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
nešto takvo je stvarno šteta propustiti.nadam se da ću i ideće godine ići,ali kada se netko i odluči da ide na agritechniku treba računati na barem 3 dana jer za dva dana se može samo nabrzinu proletjeti i vidjeti neštou trku.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
zbilja na ovo malo slikica se ima šta za vidjeti a kamoli u živo,šmrc:madmana: a kamata samo za sanjanje:rolleyess:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
mislim da ste se malo previše "zaljepili" za ovu kamatu...:confused:

...to je ako se ne varam 0,5% mjesečne kamate,i dok se preračuna u godišnju, cifra izađe sasvim drugačija,ali još uvijek upola manja nego kod nas...naravno...:madmana:
 

Najnoviji postovi

Na vrh