• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Agrobar prikolice

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Vidim pisalo se o mnogim markama prikolica,pa reko da bacimo koju i o ovim prikolicama.
Imam dvije ove prikolice jedna je iz davne 86,a druga je iz 2012. godine. Kod mene su se pokazale veoma dobro.
Kakva su vasa iskustva sa ovim prkolicama ukoliko ih imate?
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Evo sad ove dvije male slicice,pa kada uhvatim vremena da slikam svoje postavit cu i te.
Drugih nisam nasao na internetu.
 

Prilozi

  • image.php.gif
    image.php.gif
    4.7 KB · Pregleda: 357
  • image.php2.gif
    image.php2.gif
    4.8 KB · Pregleda: 354

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Stvar i jeste u tome sto su u saraf iste,samo po meni kvalitetnije.Nosivost ove prikolice je 4t,a ona je teska 880 kg.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Moja Imt prikolica je teška 1200kg i nešto sitno tako da sigurno je jača od te tvoje i bez problema nosi 4t pšenice. Znam koliko je teška jer je morala ići na atest zbog registracije.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sve je to prekopirano od IMT-a, taj Agrobar isto ko i Loznica
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
365
prije koju godinu ta makedonska i majevica su koštale isto tj. 17000 kn, a sad mekedonsku ni ne nabavljaju, a majevica dođe 25000.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Moja stara makedonka je teska vise od 1100 kg. Loznica se ne moze uopste porediti sa njom. Ima komsija loznicu i ljetos vozili nekakav pijesak i covjek natovario pun sanduk. Poceo da dize da kipa nazad i nije obracao paznju sta se desava. Sanduk se sav zguzvao kao da je od papira,a bolcne bile ubacene.
Sada im je cijena 1800 eura u Makedoniji,kolika je kod ovih uvoznika ne znam. Kod nas je majevica sada skoro 3000 eura.
Na staru prikolicu sam tovario okruglo 4t cementa i 4t i koju kilu psenice u vrecama i nosi bez ikakvih problema. Na novu sam tovario 2,5 m3 pijeska i nikakvih problema.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh