• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Agrometeorološka prognoza

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,181
Ni kod mene ništa, neka škura bura, jučer sam orao, i u jednom trenutku se ponadah evo je, ali bilo je natrag veselje.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,124
Jel bude mozda padala kakva kisa sutra ili u srijedu?
Uopce ne znam jel ima koja tocna stranica da pokaze barem dan unaprijed kakvo bude vrijeme.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ivane,
pogledaj za svoje mjesto 3-4 različita portala s vremenskom prognozom. Ako se prognoze podudaraju velika je šansa da se realiziraju. U protivnom je vjerojatnost puno manja. Sto postotne prognoze su velika rijetkost.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,144
Jel bude mozda padala kakva kisa sutra ili u srijedu?
Uopce ne znam jel ima koja tocna stranica da pokaze barem dan unaprijed kakvo bude vrijeme.

Yr.no prati, dosta su točni, a pratim ih već dosta dugo.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,181
Jedina prognoza je to da će biti strašno loša godina suša suša suša suša suša suša
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,124
Iskreno, nek bude malo i susa, ova kisa nije normalna vise.
Dok sam prskal kukuruz sa zemljisnim herbicidima, nije padala dva tjedna i nisam zadovoljan bas sa ucinkom.
A evo bas danas sam krenul u korekciju sirka i nakon prvog hektara, skoro pa iz vedra neba lupi pljusak.
Sijeno treba susiti, vec je prestarilo, ali svaki dan pljusak.
Tu su neki pokosili livade pred tjedan dana, svaki dan prevrcu mokru travu, na kraju nece biti za drugo nego za zapaliti.
Ne volim kisu , uf.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,124
Kod nas po 3 puta na dan pljusak koji traje 5 min.
I tako javljaju iducih 10 dana.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ivane,
znaš li zakaj kiša pada kad se sijeno kosi? Za one koji ne znaju, evo zakaj.
Nekad davno je bog određival kakav bu život na zemlji. On je govoril, a sv. Petar je pisal zapisnik. Bog reče: "Neka bude lijepo vrijeme, a kiša neka pada kada ljudi budu prosili". Sv Petar je bil već dosta star i nije baš dobro čul pa je zapisal: "Neka bude lijepo vrijeme, a kiša neka pada kada ljudi budu kosili"
I tak je do dan danas.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Potez Novigrad-poreč-višnjan u 94 dana palo ukupno oko 26 l/m2. A cijela zapadna obala nije daleko od toga.
 
Na vrh