• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Agrometeorološka prognoza

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Bilo gadno

bilo je puno cećih komada od jaja, bilo ih dosta ko jabuke...

satralo mi dosta toga, jedan auto je ubijen, retrovizor odbilo komplet s kučištem, moram stakla ić mijenjat....
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,181
Ljudi mene je suša ubila sve što sam sadio imam viška za svoje potrebe, a manjka za nekakvu ozbiljnu prodaju,ali ne odustajem još iduću godinu sigurno, a vjerojatno i poslije, a ako ikad odustane selim u grad i postajem čisti proleter.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,502
Meni jučer na parkingu,na poslu,polupalo auto. Razbilo prednju šajbu i udubilo limariju. Srećom kod kuće prošlo sve ok,čak i vrt ostao cijeli.
 

Prilozi

  • 20200804_075439.jpg
    20200804_075439.jpg
    29.2 KB · Pregleda: 43
  • 20200803_180916.jpg
    20200803_180916.jpg
    22.1 KB · Pregleda: 44

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,137
Je, teško je, mučiš se i radiš i onda u pol sata otiđe sva muka....i to tebi pred očima. A najgore kaj si ne možeš pomoći
To je normalno pa meni je dva puta sve otišlo tako.
Niko nije pomagao i navikneš se na to.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,181
Mene muka hvata koliko se puno ovo ljeto radilo a slabo inkasiralo, ali valjda mora biti i takvih godina. Samo nek je zdravlja.
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,137
Tako mi samom uložio puno a na kraju loše sve.
Led je isto padao prije.
Sve će biti dobro samo da bude zdravlja
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,241
Stvarno ovo što vidim i čujem,,, ledi mi krv u žilama...
suosjećam sa vašom nesrećom,,,
Mene još ti belaji obilaze,, nadam se još zadugo,,,
Sve je skinuto,, sad samo gledam u kukuruz,,, jada nebude belaja,,,
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,506
Kukuruz

Stvarno sam sve bliže odluci da se kupi malčer i ostavi traktor a sve ostalo rasproda.
Tako je bilo kod mene 25.7.1987 godine ništa nije ostalo od usjeva, još drugi dan je bilo leda po grabama gdje ga je bujica nanosila.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Počele su, nažalost, negativne posljedice klimatskih promjena i kod nas. :(
Prava tragedija je kaj se oni koji bi mogli nekaj napraviti idu za penezima poput pajceka koji ide za posipanom kuruzom neovisno kaj ga taj put sigurno vodi na stratište. Da samo njih, problem je kaj sve nas vlečeju za sobom. :mad:(n)
 
Na vrh