• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Agrometeorološka prognoza

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,192
Ogulin sitna tuca, pljusak i nakon 20 min...smirivanje i sada samo pada kisa...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
2014-te je bilo puno više oborina i poplave, ali jednako kasnimo sa poslom kao onda.. Ravno mjesec dana.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,891
Kod nas isto bilo nevrijeme, prvo je padala kiša, a onda i između sitna tuča, recimo njiva koju obrađujemo ispod same kuće je izgledala poput bazena, ja recimo evo ne pamtim da je ikad ovako bilo, općenito kaj se vremena tiče nam nejde baš na ruku, vidjet ćemo, nadam se da bude krenulo na bolje.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Kod mene u Podravini nema nekih ekstremnih padalina ove god.
Kak padne, al za dan dva je sve suho i moze se raditi.
Ja sam donekle sve na vrijeme napravil, samo mi neda vrijeme kositi livade, pa moram hraniti zeleno, jer nemam sijena vec dva tjedna.
I ja se sjecam te 2014. te godine je kod nas sve plivalo, sjecam se da smo brali kukuruz u ravnici s dva traktora, kolega i bratic su me stalno vukli.
Jedino kaj ne volim dok su ovako kisne god, kaj ova trava po dvoristu i okucnici nenormalno brzo raste, pa se stalno mora gurati kosilica, a to je za mene veliko gubljenje vremena.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Jedino kaj ne volim dok su ovako kisne god, kaj ova trava po dvoristu i okucnici nenormalno brzo raste, pa se stalno mora gurati kosilica, a to je za mene veliko gubljenje vremena.
I za to postoji rješenje.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
A daj nemoj tak, kaj got mi pisali sad tu za tebe nema utjehe kaj te sve zadesilo, ali prijatelju glavno da je glava na ramenima.
Ovo kaj vas pogodilo je prirodna katastrofa koja je viša sila, mi smo bespomoćni u takvim situacijama nažalost.
Isto je kod ljudi di ih potres snašao.
Sigurno ti nije lako, nema utjehe ali glavu gore. Nadam se da bude sve ok.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,584
Baclo me 3-4 god u nazad. Steta je oko 500 000 kn vise manje. Sve mogu progutat. Znam nekad men men nekad teb. Al jebemu led u radijusu 6 km 8 raketni stanica a raketa nema,nema generatora. Pa gledam hajzler,on se moze otic ubt 450 h totalke al totalke usjeva,kupusa i pitaj boga cega ne. Bit ce ovo duga gladna zima
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Jesi li imao osiguranje? U Varaždinskoj županiji je do sad bilo osiguranje subvencionirano od strane Županije,no koliko sam imao načuti,ove godine ukinuto.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Kod mene je zadnja ozbiljna kiša bila 20.05., a još uvijek je ni nema najavljeno.

Sinoć na prognozi bilo najavljeno 7-8 litaraza noćas - ništa.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Bome i kod mene sinoć i jutros onak kako treba, lagana da natopi koliko toliko i brdo i nizinu.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Bome i kod mene fino natapalo po noći samo neznam kolko je to bilo dobro za pšenicu?!
 

Najnoviji postovi

Na vrh