• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Aktivacija

  • Temu pokrenuo Guest
  • Datum prvog posta
G

Guest

Guest
evo ja sam se regisrirao pod imenom marko hurlimanxa86 i nebrem aktivirati korisnički račun jer mi piše
da je aktivacijski kod koji si unio ne poatoji u bazi..molil pomoč
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
marko hurlimann xa kaže:
evo ja sam se regisrirao pod imenom marko hurlimanxa86 i nebrem aktivirati korisnički račun jer mi piše
da je aktivacijski kod koji si unio ne poatoji u bazi..molil pomoč

Ne mogu nigdje naći tvoj korisnički račun, izgleda da se nisi registrirao, registriraj se opet.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
marko hurliman xa86 kaže:
piše mi opet da aktivacijski ključ koji sam unio ne odgovara niti jednom u bazi.Prijavio sam se kao marko hurliman xa.


Ti si išao na prijava, trebaš ići na REGISTRACIJA, I tamo se registrirat.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
mario kaže:
marko hurliman xa86 kaže:
piše mi opet da aktivacijski ključ koji sam unio ne odgovara niti jednom u bazi.Prijavio sam se kao marko hurliman xa.


Ti si išao na prijava, trebaš ići na REGISTRACIJA, I tamo se registrirat.

Pa ja idem na REGISTRACIJA ali ništa uvijek isto.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Stevo ti si taj marko hurliman xa86.

Ako jesi pa ti si prijavljen pod stevo12 , a ako želiš mogu ti i promjenit korisničko ime.
Mislio sam da nisi registriran, vidim da jesi pa ideš pod PRIJAVA i tamo napišeš stevo12 i lozinku.
 
G

Guest

Guest
mario kaže:
Stevo ti si taj marko hurliman xa86.

Ako jesi pa ti si prijavljen pod stevo12 , a ako želiš mogu ti i promjenit korisničko ime.
Mislio sam da nisi registriran, vidim da jesi pa ideš pod PRIJAVA i tamo napišeš stevo12 i lozinku.

Inace stvo12 mi je od prijatelja.Malo sam si posudio jer se ja ne mogu registrirati.I taj claas i hurlimann su moji traktori...daj mi probaj reči šta da napravim da ne moram ici s tuđi imenom.?
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
bobo več dva dana nemrem poslat niti jednu privatnu poruku naime kad stisnem šalji pojavi se sljedeće

Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 1245184 bytes) in /home/poljopri/public_html/includes/utf/data/utf_compatibility_decomp.php on line 2


eto to mi piše
 
B

Bobo

Guest
Jel mozes primati poruke?

Provjeri da li imas dovoljno mijesta za primanje/slanje poruka (limit je 50 poruka sveukupno, i ako si na 50, moras neke obrisati, kako bi mogao slati/primati nove)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Bobo kaže:
Jel mozes primati poruke?

Provjeri da li imas dovoljno mijesta za primanje/slanje poruka (limit je 50 poruka sveukupno, i ako si na 50, moras neke obrisati, kako bi mogao slati/primati nove)

napola mi je spremnik pun sandućić i poslano, jučer sam dobio poruku i nemrem odgovorit na nju, tj nikom ne mogu poslat, a el mogu dobivat neznam, probaj mi poslat poruku
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Bobo kaže:
Poslano...

tvoje sam dobio, i odgovorio, ali ako napišem nekoliko rečenica onda neče poslat, mariu pokušavam poslat odgovor na poruku več dva dana al ne ide.
ak pošaljem dva slova onda ide a ako je više rečenica neče poslat, vrag bi ga znao kaj mu je :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 

Najnoviji postovi

Na vrh