• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Alatničarski obrt iz Ivaneca

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Dali netko zna tog kvazi majstora koji pravi noževe za freze ? Meni je napravio noževe za sječku od kombajna, tj pokušao neuspješno, naplatio uredno oko 900 kn i rekao da je to vec radio i da nema problema. Da bi mi poslao nozeve naostrene samo na jednu stranu a ne sa obje strane pa da je ostrica u sredini kako sam mu i rekao i poslao slike i najgore sto nozevi nisu ravni nego se svaki savio valjda kod termicke obrade. Vuče me za nos već 3-4 mjeseca da ce napravit ispravne i svaki puta ista prica, da probava sa deckima da vidi kako ce ispast itd. Znao sam od drugog poziva da laze i svako malo kad mi padne na pamet ja nazovem da poslusam opet istu pricu. Sad se vise ne javlja na telefon pa sam mu reko porukom da mi vrati pare i da mu posaljem ove nozeve nazad ili cu ga prijavit inspektoratu. Da je barem reko da ce vratit manje pa da materijal ne plati on nego nista.

To je neki Branko Pleško iz Ivaneca, toliko o kupujte hrvatsko, kvalitetnije i jeftinije:

http://www.njuskalo.hr/dijelovi-traktore/nozevi-freze-oglas-2458579

Cisto radi upozorenja svima koji razmisljaju da kupe ista od njega.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
uh,sam bog te pozvao,baš sam mislio kod njega naručit noževe za motokultivator
 

Najnoviji postovi

Na vrh