• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

AlfaZD

A

AlfaZD

Guest
Pozdrav svima !
čitam vas već pola godine, naišao sam na ovaj odličan forum tražeći izvor dijelova i podatke o Tomi Vinkoviću,
a vidio sam da ovdje ima i puuuuno više..... pa eto, bilo je vrijeme da se registriram i javim :D
živim malo u Zadru, malo na otoku, i upravo za potrebe prijevoza / vuče prikolice po uskim otočkim ulicama u mjestu i ništa širim putevima van mjesta, prošle godine sam nabavio ´81 TV 418 :)
kao osnova je ok, mjenjač i motor su dobri, volan je bio s trećinom kruga lufta, to sam riješio, instalacija nije bila za ništa, složio sam ju skroz na novo, farbanje će doći na red kad uspijem odvojiti vremena za šminku :lol:

imam par slikica, prva ispred kuće bivšeg gazde, kad je kupljen i utovaren

dscn5500.jpg


kući, u stanju kakav je dovezen

dscn5556.jpg


a naći ću i koju noviju sliku :D
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Pozdrav i dobro došao Alfa, čitali se, naučili i razmjenili iskustva ;)
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,380
dobro dosao
koliko vidim zadnje gume su mu josuvijek tvornicke, ili mi se cini :blackeye
stavi novijih slika da vidimo koliko si se potrudio oko njega ;)
 
A

AlfaZD

Guest
hvala na dočeku :D

2 abrkili - Slilba, otok na kojem su jedina vozila traktori i bicikle

2 edosoko - prednje gume sam zatekao potpuno nove, a zadnje stare, e sad da li su još originalne, ne znam, da li uopće mogu izdržati toliko godina ?
evo i još par slika

dscn8147.jpg


dscn8152.jpg


ovaj otvor i poklopac sam izradio na izričiti zahtjev mog starog, kaže "da prilaz do kutije osigurača bude uredan" :lol:
a inače je stari izradio kompletnu novu instalaciju, žice mu idu od ruke

dscn8150.jpg
 
B

Bobo

Guest
Sa silbe imamo jos jednog clana; Miodrag N.

Ovdje mu je nadimak "brundalo" ;)
 
A

AlfaZD

Guest
2 Bobo - da, vidio sam :D baš mi je drago da je ovdje
za razliku od vridnog brundala, ja letam između Zadra i Silbe, jer me posao veže za Zadar......
 

Najnoviji postovi

Na vrh