• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

antolo46

antolo46

Aktivni član
Tu od
23 Srp 2014
Poruka
316
Bok drustvo. zovem se Marko, dolazim iz okolice V. Gorice, iz jednog malog mjesta izmedu Pokupskog i Kravarskog, Čakanec. U poljoprivredi sam od malih nogu jer su se moji roditelji i djedovi i bake time bavili! Bavimo se govedarstvom, svinjogojstvom, ratarstvom, od nule do gotovog proizvoda, žitarica, mesa, mlijeka! Od strojeva imamo dosta toga, nije najnovija tehnologija ali sta se moze... Ursus C360, Zetor 4911, Torpedo 4806 i imt 533. Balirka za kockaste bale class, berac za kukuruz sip t40, kombajn class sa bubinim motorom!!
Registrirao sam se na forum jer u zadnje vrijeme dosta pratim raznorazne teme i vidim da mi pomazu dosta vasa iskustva te se nadam da cu i ja isto tako pomoci drugima i steci nova znanja u svim granama poljoprivrede!!!
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,797
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Dobro nam došao antolo46.


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh