• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Nik89

Aktivni član
Tu od
22 Velj 2022
Poruka
138
Najgluplji kvar ikad. U konektoru je stopica sprhla i nije imalo plus…
 

Prilozi

  • IMG_5511.jpeg
    IMG_5511.jpeg
    43.9 KB · Pregleda: 32

4340

Iskusan lik
Tu od
2 Ožu 2018
Poruka
443
To sam ja imao na rođakovom 5320 stopica je izgorjela i imao loš spoj, ali ne stalno malo radio malo ne. Bojim se da i nešto slično imam na proximi samo kaj ona neće uvijek verglati.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,161
Najgluplji kvar ikad. U konektoru je stopica sprhla i nije imalo plus…
Takvih glupih kvarova ima more,uvijek kad stavljaš novu stopiu malo je stisni sa kliještima da ide "na tvrdo" i nema takvih problema više ;)
 

4340

Iskusan lik
Tu od
2 Ožu 2018
Poruka
443
Lijep Zetor, a sigurno vrijedi i lijepi para
19500, ali ima reverzer (kaj po meni, a i novom vlasniku vrijedi barem 2000 eura) zadnji kotači 30 cola, sve 4 radijalne gume zadnje su napravile oko 1200 rh, a prve oko 1500 rh ripne skoro nove. Radna svjetla složena komplet sa drugom instalacijom sa relejima i posebnim osiguračima, a i stvarno je održavan i podmazivan maksimalno nakon 2 rezervara goriva.
 

Najnoviji postovi

Na vrh