• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
658
Pokušaj Tractor pro Zelina ili Diving Čazma ako ne onda taj iz Masive, ne mogu vjerovati koja razlika u cijeni
 

Frenki F3

Dobro znana faca
Premium
Tu od
7 Velj 2024
Poruka
178
To sad mene čeka, samo ja planiram dati kocku reparirati u Tractorpro. Zadovoljan sam sa njima, reparirali mi dizne, traktorek dela kaj vura, valjda bude i ovo kak spada. Popušta hidraulika , budem razbucal poklopac i promijenil sve kaj treba ( cilindar/klip/manžete i sve iznutra kaj bu trebalo ). Pumpa mi se vidi ok pošto diže kipu normalno, nema nekih zvukova izdajničkih, ali budem i nju sad najesen izvaadil od ispod i počistil talog ako ništ drugo. Svakak budem sigurno imal pitanja... :hahah:
 

Najnoviji postovi

Na vrh