• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,587
evo slike prikolice,,prava jeee :)
Slika0635.jpg

Slika0636.jpg

Slika0637.jpg

Slika0638.jpg
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Kaj nije malo preteška za AC??? Mislim na njihov odnos težina
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,587
je preteska je,ima 1100kg prazna,sutra tovarim u nju oko 3000kg grozdja,,posudio sam ju od bratovog punca.
tjesi me jedio sto ima mehanicke kocnice
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Brz ti je traktor s ovom prikolicom. Vidim da koristiš pješačke staze :lol: :lol: :lol:
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
iwanho kaže:
Brz ti je traktor s ovom prikolicom. Vidim da koristiš pješačke staze :lol: :lol: :lol:
Ne njajke, to čovjek stao da odmori prije kave na BP tehniku :D ..
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
AGRIPLUS65 kaže:
nek se vidi kaj je zver

Pretpostavljam da se ne misli na curu,, mada,,, moram priznati ni ona nije losa :scratch :mrgreen:
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
vi svi o novim carrarima a evo mog ko novi...... :D


doso jedan covjek po busilicu za rupe iz gorskog kotara,on je kupio novog tigronea 50ks,kad je vidio naseg,reko je da je ovo ko tenk prema njegovom i puno masivnije napravljen....
 
V

vedran5

Guest
Bok Orsic
koji je to tip traktora,kako se ponaša za svoje godine? Ima li djelova?
Pozdrav.
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
to ti je tigrone 700 iz 72. god.,ovako za motor imas sve djelove osim filtera ulja,moras ga mjesec dana unaprijed narucit i kosta ti oko 300kn,motor je lombardini,otiso mi je pinjon sa sajlu za sat kosta 2007kn :D ,ovo ostalo sta sam mijenjo,morali smo radit sami,al inace nikakvi veci popravci nisu bili,s tim da ima oko 10 000 radnih sati,i sad gledamo novog da bi uzeli al jaceg.....
trebo bi nac onaj komad od lombadini motora mislim da tako ima tomovinkovic od 30ks,da se serafi normalan filter gore,ako ko ima sliku neka stavi,ili broj tog djela...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Orsic kaže:
trebo bi nac onaj komad od lombadini motora mislim da tako ima tomovinkovic od 30ks,da se serafi normalan filter gore,ako ko ima sliku neka stavi,ili broj tog djela...

Orsic pozdrav!
Koji je tip lambordini motora?

Što te točno zanima od filtra ulja?

Evo jedne slike pa označi na njoj:



P.S.

Nemoj obraćati pažnju na ovo što je zaokruženo.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Da nije ruggerini motor u pitanju ?
Napravi prelaz na filter koji ti odgovara(jeftin)
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
motor je lombardini 673,i na ovom se neda napravit prelaz za drugi,a navodno pase ovaj sa slike,ljudi pomagajte,muka mi kad trebam ulje mjenjat.... :D :D :D
ovaj komad mi treba plavo ocrtan....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
voger Umag
Masiva bjelovar
Trgovina i servis poljoprivrednih strojeva LOMBARDINI vl. ZORAN CRNOMARKOVIĆ, ZAGREB, BUNIĆEVA 20
i baš tim redom ,svi šalju robu poštom ..
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
koja je oznaka tom motoru od cega je taj dio?
jel ovaj u bunicevoj nece mi nista dat dok mu nekazem tip motora
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ovo je vjrojatno od motora LDA 672 ..
Skini nosac filtra tako da ideš s uzorkom u bunićevu.
Btw. daj to malo poslikaj da vidim kako izgleda , ne vjerujem da se ne može napraviti redukcija .
 

Najnoviji postovi

Na vrh